23. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija

Valmieras pilsētas pašvaldības policija atgādina – esiet atbildīgi!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šī gada februārī Valmieras pilsētas pašvaldības policija ir saņēmusi 152 iedzīvotāju izsaukumus, informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Kristīne Melece.

Valmieras pilsētas pašvaldības policija atgādina – esiet atbildīgi!

„Mēs priecātos, ja valmierieši aktīvāk iesaistītos kārtības un drošības nodrošināšanā pilsētā,” uzsver Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Armands Miķelsons, aicinot iedzīvotājus savos tālruņos vai piezīmju grāmatiņās ierakstīt Valmieras pilsētas pašvaldības un Valsts policijas dežūrdaļas tālruņa numurus 64222951 un 64201302. „Tikai iedzīvotājiem sadarbojoties ar policiju mēs varēsim izveidot pilsētvidi, par kuru ikviens priecāsies un kurā gan mazi, gan lieli jutīsies droši un pasargāti. Zvans policijai aizņem vien pāris minūtes, bet, iespējams, palīdz atklāt nopietnus pārkāpumus, novērst nelaimes gadījumus vai mudina policiju operatīvi veikt preventīvās darbības pārkāpuma novēršanai. Mums ir jābūt ieinteresētiem un atbildīgiem par saviem līdzcilvēkiem un vidi, kurā dzīvojam,” atzīmē A. Miķelsons.

Analizējot policijas izsaukumu saturu, vislielākais sabiedrības nosodījums ir alkohola reibumā esošajiem cilvēkiem, kā arī tiem, kas lieto alkoholu publiskās vietās.

Aizvadītajā mēnesī pašvaldības policija ir sastādījusi 31 administratīvo pārkāpumu protokolu, ko lielākoties ir saņēmuši autovadītāji par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu. Pašvaldības policisti ir piedalījušies arī nekārtību novēršanā kādā Valmieras mācību iestādē. Vairākos gadījumos policistiem ir nācies aizdzīt nepilngadīgus jauniešus, kas savas pārgalvības dēļ braukājuši pa ledu ar velosipēdiem, apdraudot savu veselību.

Iestājoties siltākam un pavasarīgākam laikam, pašvaldības policija aicina jauniešus un viņu vecākus īpašu uzmanību pievērst drošības prasību ievērošanai pilsētas skeitparkā. Tāpat aicina atcerēties, ka jāievēro ugunsdrošības pasākumi pilsētas zaļajās zonās – kūlas dedzināšana ir kategoriski aizliegta! Policija atgādina, ka, sākoties mājokļu un apkārtnes sakopšanas darbiem, sadzīves atkritumus ir atļauts izmest tikai konteineros, par kuru izvešanas pakalpojumu iedzīvotājs maksā. Savukārt iedzīvotājiem, kas veic atkritumu šķirošanu, ir pieejams ikviens SIA „ZAAO” šķiroto atkritumu laukums pilsētā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri