19. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Sibilla, Teika, Lita

Valmieras pašvaldībā viesojas Vidzemes Augstskolas studenti

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

22.martā Valmieras pilsētas pašvaldībā viesojās Vidzemes Augstskolas Politoloģijas programmas 1. un 2.kursa studenti, lai tuvāk iepazītos ar pašvaldības darbu. Viesošanās tika organizēta „Laba servisa mēneša” ietvaros.

Valmieras pašvaldībā viesojas Vidzemes Augstskolas studenti

Augstskolas studentus uzrunāja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, kurš jauniešus iepazīstināja ar pašvaldības funkcijām, nozīmīgākajiem realizētajiem projektiem, kā arī pašvaldības nākotnes iecerēm. Pēc prezentācijas jaunieši ar mēru iesaistījās dzīvīgā diskusijā par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izstrādāto jaunās teritoriālās reformas koncepciju, veselības aprūpes personāla piesaisti darbam Valmierā, kā arī pašvaldības sadarbību ar augstskolu.

Vizītes turpinājumā studenti tika iepazīstināti ar Apmeklētāju pieņemšanas centra, Valmieras Izglītības pārvaldes, Valmieras Sociālā dienesta un Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas darbu.

Noslēgumā studenti ar Sociālo zinātņu fakultātes dekānu Visvaldi Valtenbergu dalījās iespaidos par redzēto, kā arī tika aicināti izteikt viedokli par apmeklēto nodaļu darbu un sniegt ierosinājumus pašvaldības darba uzlabošanai. Studenti apstiprināja, ka vizīte ir bijusi interesanta un lietderīga, jo tika uzzināts daudz jauna par pašvaldības darbu. Viņi rosināja arī turpmāk rīkot šādas vizītes, lai iepazītu arī citu nodaļu, piemēram, Attīstības un projektu vadības, kā arī Juridiskās nodaļas darbu.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri