19. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Nils, Viktors

Valmieras Mākslas vidusskolas direktora amatā apstiprina Edgaru Bogdānu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

28. februārī Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti par Valmieras Mākslas vidusskolas direktoru vienbalsīgi apstiprināja Edgaru Bogdānu, eLiesma uzzināja Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Edgars Bogdāns, foto autors: Valmieras pilsētas pašvaldība
Edgars Bogdāns, foto autors: Valmieras pilsētas pašvaldība

Edgars Bogdāns kopš 2010. gada ir Valmieras Mākslas vidusskolas skolotājs. Pirms tam kā pašnodarbinātais strādājis ar dažādiem klientiem, tai skaitā, AS „Rīgas Piena kombināts”, „Manhattan” saldējuma kiosku tīklu u.c. Edgars Bogdāns strādājis arī SIA „Hanzas mēbeles” par mēbeļu, interjera dizaineri, mākslinieku un projektu vadītāju, SIA „Sedes” par interjeristu un dizaineri, kā arī uzņēmumos „Kates mājas mēbeles” un „Fines-2”.

Augstāko izglītību – bakalaura grādu mākslā - Edgars Bogdāns ieguvis Latvijas Mākslas akadēmijas Funkcionālā dizaina nodaļā.

Uz izsludināto Valmieras Mākslas vidusskolas direktora vakanci pieteicās deviņi pretendenti.

Jau ziņots, ka no šā gada 1.septembra Valmieras Mākslas vidusskola atradīsies jaunās telpās Purva ielā 12, kur līdz šim darbojās Vidzemes Profesionālās izglītības attīstības kompetences centrs. Ēkā Purva ielā 12 tiks turpināta gan centra darbība, gan nodrošināts Valmieras Mākslas vidusskolas mācību process. Lēmums par mākslas vidusskolas pārcelšanu uz plašākām un darbam piemērotākām telpām Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē tika pieņemts šā gada 31. janvārī. Jaunā ēka, veicot atsevišķus uzlabojumus, tiks piemērota gan profesionālās vidējās izglītības un profesionālās ievirzes mākslas izglītības programmu īstenošanai, gan arī mākslas kursu pasniegšanai bērniem un jauniešiem. Līdz šim telpu trūkuma dēļ tas nebija iespējams, taču nākotnē mākslas vidusskola plāno līdzīgus kursus piedāvāt arī pieaugušajiem, veidojot kvalitatīvu, visiem pieejamu stabilu vidi mākslas un dizaina izglītībai visa mūža garumā Vidzemes reģionā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri