23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Valmieras jaunieši dodas uz Saeimu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ir noslēgušās 8. Jauniešu Saeimas vēlēšanas, kurās piedalījās divi skolēni no Valmieras Valsts ģimnāzijas — Rihards Valters Blaubergs un Liene Zīvere. Viņi kopā ar citiem ideju autoriem tiksies 13. aprīlī Latvijas parlamentā.

LIENE ZĪVERE.
LIENE ZĪVERE.

Latvijas Republikas Saeima veido šo projektu ar mērķi, lai jauni cilvēki varētu paust savas idejas un izprastu deputātu darbu. Piedalīties varēja ikviens jaunietis no 15 līdz 20 gadiem, piesakot savu ideju elektroniskajās vēlēšanās Jauniešu Saeimas mājaslapā. Jaunieša priekšlikumam bija jābūt  iesniegtam vienā no četriem deklarāciju projektiem: par latviskās identitātes stiprināšanu Latvijā un pasaulē, jauniešu kritiskās domāšanas veicināšanu mediju vidē, jauniešu vispusīgu izglītību vai jauniešu iesaisti valsts attīstīšanā.

100 populārāko ideju autori pulcēsies un pārrunās svarīgus jautājumus, tāpat viņiem būs iespēja uzstāties no Saeimas tribīnes un pārliecināt sanākušos par idejas nozīmīgumu. Iegūstot atbalstu jauniešu vidū, ideja tiks virzīta izskatīšanai attiecīgajā Saeimas komisijā. Dienas garumā skolēni izzinās likumdevēju darba gaitu un papildinās draugu pulku ar citiem aktīviem cilvēkiem no visas Latvijas.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri