27. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Valmieras Izglītības pārvalde tiekas ar izglītības iestāžu medicīnas māsām

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

24.aprīlī Valmieras Valsts ģimnāzijā notika Valmieras Izglītības pārvaldes vadītājas Ingas Zariņas-Bojāres tikšanās ar pilsētas izglītības iestāžu medicīnas māsām. Tikšanās laikā klātesošie runāja par vairākām aktualitātēm – neatliekamo medicīnisko palīdzību un situācijām, kad nepieciešams izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību, kā arī medmāsu rīcību šādos gadījumos. Tāpat tika aktualizēta jaunākā palīdzības dienestu kontaktinformācija un rīcība krīzes situācijās un gadījumos, kad konstatēta vardarbība pret bērnu.

Tikšanās laikā klātesošie runāja arī par ēdienkarti bērniem ar alerģijām, par publiskojamo datu drošības aspektiem, higiēnas prasībām pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī par medicīnisko darbinieku atbalstu, pienākumiem un tiesībām. Tāpat sarunas temati bija par sadarbību ar vecākiem un jaunajiem valsts un pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju noteikumiem.

Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja Inga Zariņa-Bojāre saka paldies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālā centra vadītājam Jurim Memļukam, dakterei Bračkai un Valmieras pilsētas pašvaldības speciālistei veselības veicināšanas jautājumos Gunai Poikānei par dalību pasākumā, kā arī Valmieras Valsts ģimnāzijas medmāsai Irinai Lēvei un ģimnāzijas administrācijai par sirsnīgo uzņemšanu un par iespēju aplūkot Rūtas Bogustovas izstādi „Pavasaris pie Gaujas” un Agneses Peļņas un Ulda Peļņas izstādi „Trauslā saspēle”.

Jāpiebilst, ka šādas Valmieras Izglītības pārvaldes un izglītības iestāžu medicīnas māsu tikšanās notiek regulāri – divas reizes gadā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri