24. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Jānis

Valmieras invalīdu sporta klubam „StarsS’’ iegādāts jauns sporta inventārs

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

13.oktobrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros Valmieras invalīdu sporta klubs „StarsS’’ sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju rīkoja ikgadējo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru „Rudens 2013’’. Valmieras 2.vidusskolas sporta zālē vairākas stundas rībēja bumbas, švīkstēja zoles, skanēja atbalsta saucieni, un spēkiem mērojās komandas no Cēsīm, Raiskuma, Madonas un Valmieras.

Valmieras invalīdu sporta klubam „StarsS’’ iegādāts jauns sporta inventārs

Šīs bija pirmās nopietnās sacensības, kurās tika izmēģināts jaunais sporta inventārs, ko Valmieras rajona invalīdu sporta klubs „StarsS” iegādājies par projektu konkursā „LMT Valmierai” iegūto finansējumu. Īstenojot projektu „Pulkā nāc un sportot sāc!”, iegādāts sporta inventāru dažādu sporta aktivitāšu īstenošanai cilvēkiem ar invaliditāti.

„Iegādājāmies visu, kas sākotnēji, rakstot projekta pieteikumu, bija paredzēts, tādēļ vēlreiz saku paldies SIA „LMT” par finansiālo ieguldījumu, Valmieras pilsētas pašvaldībai par novērtējumu, kā arī valmieriešiem par projekta atbalstīšanu – balsojot”, atzīmē Valmieras invalīdu sporta klubs „StarsS’’ vadītāja Sandra Vilne.

Sporta kluba apmeklētājiem tagad būs pieejams jauns novusa galds, lecambumbas, basketbola un volejbola bumbas, pildbumbas, „Boccia” spēles komplekts, mūzikas centrs, skrejritenis, koši T-krekli sporta komandām ar biedrības simboliku, trīs badmintona komplekti, florbola nūjas un vārti, gumiju trenažieris, konusiņi stafešu organizēšanai un vingrošanai, „Twister” spēle, velotrenažieris, kas piemērots cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī papildinošais inventārs – tenisa bumbiņas, šautriņas, novusa kauliņi u.c.

„Cilvēki ar invaliditāti Valmierā ir pietiekoši aktīvi. Kad viņiem tiek dota iespēja izmēģināt kaut ko jaunu, cilvēki saprot, ka viņi var paveikt vairāk, nekā sākumā šķita. Līdz ar to rodas motivācija censties. Arī jauns un skaists sporta inventārs aicina izmēģināt. Piemēram, badmintons līdz šim tika spēlēts tikai izklaides pēc. Tagad, kad iegādātas profesionālas raketes, sarunāta arī trenere, kas ierādīs sporta spēles pamatus, lai ar to varētu nodarboties nopietnāk. „StarsS” ir kā vieta, kur ieinteresēt, lai pēc tam aizrautīgākie varētu ar sportu nodarboties jau augtākā līmenī. Mūsu auditorija gan vecuma, gan interešu un spēju ziņā ir ļoti dažāda, tādēļ ir vērtīgi iegādāties sporta inventāru un dažādot nodarbības, piedāvājot katram to, ko viņš vislabāk vēlas un spēj izdarīt”, atzīmē Sandra Vilne.

Iegādāto sporta inventāru turpmāk varēs izmantot cilvēki ar invaliditāti, kuriem ir redzes, dzirdes vai kustību koordinācijas problēmas un kas apmeklē sporta kluba „StarsS” piedāvātās sporta nodarbības. Tie ir bērni un jaunieši (7 – 25 gadi), kas iet sporta skolā – interešu izglītības grupā, kā arī sporta kluba biedri. Nodarbības notiek katru nedēļu.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri