Valmieras hokejistiem Latvijas kausā pirmais zaudējums

- 22.Septembris, 2017

Otrajā mājas spēlē Vidzemes Olimpiskajā centrā hokeja klubs Valmieras HK/BSS/ViA tikās ar Zemgale/JLSS komandu, kuras sastāvā šogad spēlē bijušais Valmieras komandas spēlētājs Aleksejs Jakovļevs. Spēle valmieriešiem noslēdzās nelabvēlīgi — 1:2. Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Mikus Ozols.

Spēles pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā. Tā sestajā minūtē valmierieši nopelnīja divu minūšu noraidījumu, paliekot skaiktliskajā mazākumā. Piecas minūtes vēlāk, kad bija nospēlēts mazliet vairāk nekā pusperiods, viesi atklāja spēles rezultātu. Vārtus guva Roberts Pētersons. Turpinājumā savu komandu skaitliskajā mazākumā atstāja zemgalietis Raivo Okats, tomēr valmieriešiem vārtu gūšanas iespējas izmantot neizdevās.

Pārtraukums par labu bija nācis mājiniekiem, viņi otrā perioda otrajā minūtē spēja izlīdzināt rezultātu, panākot 1:1. Valmieras uzbrucējs Mikus Ozols iegāja pretinieku zonā un ar spēcīgu metienu guva vārtus. Otrā trešdaļa bija noraidījumiem bagāta. Lai arī viesiem nepilnu pusotru minūti bija iespēja spēlēt lielajā skaitliskajā vairākumā (3 pret 5), viņi nespēja gūt vārtus. Pēcāk ar noraidījumiem apmainījās abu komandu spēlētāji, un minūti pēc to izturēšanas sodu par sitienu pretiniekam ar nūju nopelnīja Zemgales komanda. Spēlējot skaitliskajā mazākumā, otros vārtus savas komandas labā guva pretinieku komandas uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš.

Trešā perioda pirmajā pusē spēle risinājās lielākoties viesu aizsardzības zonā. 48. minūtē viesu komanda nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kas valmieriešiem palīdzēja spēli pārņemt savā vadībā. Presings no valmieriešu puses turpinājās arī atlikušo periodu, tomēr gūt vārtus neizdevās. Spēles pēdējā minūtē vārtus atstāja Valmieras HK/BSS/ViA komandas vārtsargs Markuss Žukovskis, bet pretinieku veiksmīgā spēle aizsardzībā neļāva izlīdzināt rezultātu. Pēdējās sekundēs turpinājās cīņa un veidojās asumi pie viesu vārtiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2 komandas Zemgale/JLSS labā.

Paldies skatītājiem par atbalstu! Nākamā spēle Valmieras hokejistiem paredzēta 21.septembrī izbraukumā pret Latvijas kausa izcīņas B grupas līderiem Lido.

Valmieras HK/BSS/ViA - HK Zemgale/JLSS (0:1, 1:1, 0:0)

Vārti: 11:45 Pētersons (Gordins) 0:1, 21:07 Ozols (Krūze) 1:1, 28:26 Kārkliņš (Kromans) 1:2.

Vārtsargi: Markuss Žukovskis - Artūrs Krists Krūklītis

MIKUS OZOLS (pa labi) ripas iemetienā spēlē pret  zemgaliešiem.