Valmieras hokejisti pieveic Venta 2002 un pakāpjas uz ceturto vietu

- 7.Marts, 2017

Noraidījumiem bagātā spēlē Valmieras HK nesalūza un viesos pieveica Ventspils hokejistus ar 3:2. Vārtus valmieriešu labā guva Silvestrs Kūliņš, Matīss Megnis un Aleksejs Jakovļevs. Pēc šīs uzvaras Valmieras hokejisti pakāpās uz ceturto vietu turnīra tabulā, apsteidzot Venta 2002 vienību.

Pirmajā trešdaļā valmierieši deva vairākas iespējas mājiniekiem spēlēt vairākumā. Līdz trešdaļas vidum neviena no komandām rezultātu neatklāja, 10. minūtē tika sodīts Valmieras HK spēlētājs. Pēcāk mājinieki arī noraidījās, bet neviena no komandām savas iespējas neizmantoja. Līdz perioda beigām valmierieši nopelnīja trīs noraidījumus, bet Venta 2002 vairākumus nerealizēja, trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā perioda otrajā minūtē rezultātu atklāja Valmieras hokejisti. Precīzs bija valmieriešu aizsargs Silvestrs Kūliņš (1:0), kuram šis bija trešais vārtu guvums sezonā. Septītajā minūtē Matīss Megnis dubultoja Valmieras komandas pārsvaru (2:0). Venta 2002 hokejisti pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Trešdaļas vidū Valmieras HK nopelnīja piekto noraidījumu spēlē, arī šoreiz mājinieki nespēja izmantot viena vīra pārsvaru. Periods noslēdzās ar viesu pārākumu 2:0.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā Valmieras hokejisti turpināja divīšu maratonu. Līdz perioda devītajai minūtei valmierieši bija sodīti jau trīs reizes. 14. minūtē savu kontu atklāja arī Venta 2002 hokejisti (2:1). Minūti vēlāk Valmieras HK izmantoja vairākuma iespēju, ar pirmajiem vārtiem sezonā izcēlās aizsargs Aleksejs Jakovļevs (3:1). Perioda gaitā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem. Mazliet vairāk nekā divas minūtes pirms perioda beigām mājinieki laukumā laida sesto spēlētāju. 21 sekundi pirms perioda beigām Venta 2002 vienus vārtus atguva (3:2), bet ar to bija par maz, lai izlīdzinātu rezultātu. Spēle noslēdzās ar valmieriešu uzvaru, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Venta 2002 — Valmieras HK 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Vārti: 21:39 Kūliņš (Ozols) 0:1, 26:49 Megnis (Kūliņš, Ozols) 0:2, 53:13 Grigulis (Kateriņičs) 1:2, 56:26 Jakovļevs (Zunde, Žagariņš, vair.) 1:3, 59:39 Homjakovs (Golubovičs) 2:3.

Vārtsargi: Deniss Baranovs — Toms Lauskis

Nākamo spēli Valmieras HK aizvadīs 15. martā, kad izbraukumā tiksies ar Jūrmalas SS komandu.