Valmieras hokejisti pagarinājumā atzīst Liepājas SSS pārākumu

- 25.Oktobris, 2018

Svētdien valmierieši mēroja garo ceļu uz vēja pilsētu Liepāju, kur tikās ar Liepājas SSS komandu, kura šobrīd JAHL turnīra tabulā ieņem trešo vietu. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu, taču pagarinājuma pirmajā pusē pārāki izrādījās mājinieki, svinot uzvaru ar 2:1. Valmieras HK/BSS/ViA labā vienīgos vārtus guva Kristers Stankevičs.

Šajā mačā pilnu spēles laiku valmieriešu vārtos aizvadīja Ralfs Bērziņš, rādot atzīstamu sniegumu. Pirmajā periodā abas komandas uz maiņām pārņēma ripas kontroli pretinieku aizsardzības zonā. Kā Valmieras HK/BSS/ViA komanda, tā liepājnieki rādīja kvalitatīvu hokeju, ne reizi nepārkāpjot noteikumus. Tieši aizsardzība bija galvenais faktors, kas ļāva periodam noslēgties bez gūtiem vārtiem – 0:0.