Valmieras HK/BSS/ViA sezonu iesāk ar pārliecinošu uzvaru mājās

- 13.Septembris, 2017

Svētdien hokeja klubs Valmieras HK/BSS/ViA Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīja savu pirmo Latvijas kausa izcīņas spēli, uzņemot Pārdaugava/Jūrmala spēlētājus. Valmierieši sezonu atklāja ar pārliecinošu uzvaru, noslēdzot spēli ar rezultātu 3:0. Divreiz pretinieku vārtsargu izdevās pārspēt Mikum Ozolam, bet vienreiz Andrejam Berseņevam.

Pirmo periodu valmierieši iesāka, rādot ātru hokeju. Perioda pirmajā pusē nopelnītais mazākums viesiem pārsvaru nedeva, joprojām ļaujot uz laukuma dominēt valmieriešiem. Vēlāk mazākumā nonākušos Pārdaugava/Jūrmala hokejistus no vārtu zaudējuma glāba līdzās stāvošā veiksme — valmieriešiem neizdevās izmantot vairākas lieliskas iespējas.

Otrā perioda 9. sekundē viesi nopelnīja otro mazākumu, ko valmieriešiem atkal neizdevās izmantot. Spēle ritēja savu gaitu, un tikai piecas minūtes pirms otrā perioda beigām Valmieras HK/BSS/ViA izdevās mainīt tās gaitu, atklājot rezultātu (1:0). Vārtus ātrajā pretuzbrukumā pēc Dāvja Zundes un Harija Šmita veiksmīgajām piespēlēm guva Mikus Ozols. Īsi pēc tam, nepilnas divas minūtes pirms perioda beigām, valmierieši nopelnīja divu minūšu noraidījumu, tāpēc otrā perioda izskaņu nācās pavadīt skaitliskā mazākumā.

Trešā perioda ievadā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču vārti netika gūti. Spēles 48. minūtē Mikus Ozols pēc Laura Žagariņa piespēles guva otros vārtus, palielinot izredzes uzvarēt pirmajā mājas spēlē un sarūpēt dāvanu gan sev, gan sanākušajiem atbalstītājiem (2:0). Nepilnas četras minūtes vēlāk Valmieras hokejisti palielināja rezultātu starpību — 3:0. Vārtus guva Andrejs Berseņevs (pēc Paula Krūmiņa piespēles). Atlikušajās minūtēs valmierieši turpināja aktīvi uzbrukt, tomēr vārtus gūt neizdevās. Sausā spēle vārtsargam Markusam Žukovskim.

Paldies par atbalstu skatītājiem. Uz tikšanos nākamajās Valmieras HK/BSS/ViA spēlēs!

VALMIERAS krāsas pārstāvošie hokejisti 2017./2018. sezonas startā.