Valmieras HK piekāpjas Ventai 2002

- 24.Marts, 2017

Kārtējo spēli Latvijas hokeja čempionāta 1. līgas turnīrā aizvadījuši Valmieras hokejisti, kuri grūtā cīņā piekāpās Venta 2002 komandai ar 3:6. Vārtus valmieriešu labā guva Reinis Cimdiņš, Dāvis Zunde un Mikus Ozols.

Pirmo periodu abas komandas iesāka līdzīgi. Tomēr pirmie rezultātu atklāja Ventspils hokejisti, kad, neviena nepieskatīts, viesu komandas uzbrucējs saņēma piespēli un izskrēja viens pret vārtsargu, atklājot mača rezultātu. Perioda devītajā minūtē uz Ventspils komandas vārtiem tika nozīmēts soda metiens, diemžēl Dāvis Zunde iespēju neizmantoja. Savu iespēju izmantoja Reinis Cimdiņš, kurš perioda desmitajā minūtē izlīdzināja rezultātu (1:1). Trešdaļas pašā izskaņā Valmieras komandas hokejists tika sodīts uz divām minūtēm, tāpēc otrais periods bija jāsāk mazākumā. Pēc 20 spēlētām minūtēm — 1:1.

Spēles otrajā trešdaļā Venta 2002 parādīja savu varējumu, perioda lielāko daļu viesu hokejisti dzīvojās pa valmieriešu zonu. Septītajā minūtē tika sodīts Valmieras komandas hokejists, pēc pāris sekundēm abu komandu hokejisti saņēma abpusēju sodu. Devītajā minūtē ventspilnieki guva vārtus vairākumā (1:2), pēc 12 sekundēm Venta 2002 guva trešos un mazliet vairāk nekā pēc minūtes arī ceturtos vārtus (1:4). Otrā trešdaļa noslēdzās ar pagalam neveiksmīgu rezultātu 1:4.

Trešā perioda ceturtajā minūtē pēc vairākām vārtu gūšanas iespējām Dāvis Zunde realizēja savu momentu, panākot 2:4. Tomēr brīdi vēlāk Venta 2002 vārtus atguva. Pēcāk abu komandu hokejisti apmainījās ar noraidījumiem. Pusminūti pirms pamatlaika beigām, kad valmierieši spēlēja vairākumā, trešos vārtus komandas labā guva Mikus Ozols (3:5). Mājinieki pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, bet atpūta komandu nesapurināja. Uzreiz pēc iemetiena viesu hokejisti izskrēja ātrajā pretuzbrukumā un panāca 3:6. Spēle noslēdzās ar tādu rezultātu.

Valmieras HK – Venta 2002 3:6 (1:1, 0:3, 2:2)

Vārti: 06:01 Golubovičs (Grigulis) 0:1, 09:55 Cimdiņš (Krūze, Anis) 1:1, 28:42 Celms (Kaļinovskis, Zvirgzdiņš, vair.) 1:2, 28:54 Bergmanis (Bērziņš) 1:3, 30:19 Homjakovs (Golubovičs, Bērziņš) 1:4, 43:43 Zunde (Anis, Roze) 2:4, 44:44 Kaļinovskis (Cgojevs) 2:5, 59:29 Ozols (Megnis, Anis, vair.) 3:5, 59:35 Grigulis (Homjakovs, Golubovičs) 3:6.

Vārtsargi: Toms Lauskis — Raivis Turks.

Paldies līdzjutējiem par atbalstu! Nākamās divas spēles, kas būs arī pēdējās šajā sezonā savu skatītāju priekšā — šo sestdien (16:25) un svētdien (12:00) pret HS Rīga 2000. Gaidām jūsu atbalstu!