Valmieras HK izcīna trīs punktus Jūrmalā

- 24.Februāris, 2017

Ziemas klasikas elementos Valmieras hokejisti aizvadīja spēli viesos pret Jūrmalas SS komandu. Mačā uzvaru ar 3:2 izcīnīja Valmieras HK, vārtus guva Pauls Krūmiņš, Kārlis Bucenieks un Lauris Žagariņš.

Otro reizi šajā sezonā valmieriešu vārtus sargāja Valmieras U16 komandas pamatvārtsargs Markuss Žukovskis, kurš kaldināja komandas uzvaru. Teritoriālais pārsvars piederēja Jūrmalas hokejistiem, jo pusatklātā hokeja laukumā (Majoru ledus halle) valmierieši nebija spēlējuši.

Spēles rezultātu jau otrajā mača minūtē atklāja mājinieki (0:1). Piektajā minūtē Valmieras hokejisti rezultātu izlīdzināja, ar astoto vārtu guvumu sezonā izcēlās Pauls Krūmiņš (1:1). Pēcāk valmieriešu rindās sekoja noraidījums, mājinieki neizmantoja iespēju, un trešdaļa noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, lai gan abām bija iespējas realizēt vairākumu. Valmieras HK bija pat divas vairākuma iespējas. Rezultāts palika nemainīgs — 1:1.

Trešā perioda otrajā minūtē vārtus valmieriešu labā guva Kārlis Bucenieks (2:1). Ceturtajā minūtē disciplināru sodu (2+10 min.) nopelnīja Silvestrs Kūliņš. Vairākumā jūrmalnieki izmantoja savu iespēju un rezultātu izlīdzināja (2:2). Perioda vidū Lauris Žagariņš izvirzīja vadībā Valmieras HK, rezultāts uz tablo vēstīja 3:2, vairāk vārti spēlē netika gūti. 17. minūtē mājinieki pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Īsi pirms spēles beigām 2+2 minūšu sodu saņēma jūrmalnieks Eduards Ivanovs, pirmās divas minūtes aizsargs saņēma par grūšanu apmalē, otru noraidījumu par rupjību pret valmierieti Tomu Menci, kurš arī tika sodīts uz divām minūtēm. Spēle noslēdzās ar Valmieras HK uzvaru 3:2.

Jūrmalas SS – Valmieras HK 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Vārti: 01:32 Vorozhtcov (Graudiņš, Ivanovs) 1:0, 04:24 Krūmiņš (Bīnerts, Zunde) 1:1, 41:51 Bucenieks (Žagariņš, Dancis) 1:2, 43:59 Zaka (Berseņevs, Kurbatovs, vair.) 2:2, 49:19 Žagariņš (Ozols) 2:3.

Nākamo spēli Valmieras HK aizvadīs jau sestdien, kad mājās uzņems līgas līdervienību Daugavpils LDz/Cargo. Spēles sākums pl. 16:15. Gaidām jūsu atbalstu!