Valmieras HK gadu iesāk ar uzvaru

- 13.Janvāris, 2017

Kalendārā gada pirmajā spēlē Valmieras hokejisti pārspēja «Venta 2002» vienību ar rezultātu 4:3. Vārtus valmieriešu komandas labā guva Mikus Ozols, Aivars Gaisiņš, Lauris Dancis un Dāvis Zunde.

2017. gadu Valmieras hokejisti iesāka mājās ar spēli pret tiešajiem konkurentiem cīņā par izslēgšanas spēlēm — Ventspils hokejistiem. Pēc šīs spēles no play-off zonas valmieriešus šķir septiņi punkti.

Valmieras komandas vārtos spēli uzsāka Toms Lauskis. Trešajā minūtē valmieriešiem bija pirmā iespēja spēlēt vairākumā, kas netika izmantota. Līdz pat perioda izskaņai abas komandas spēlēja disciplinēti. Minūti pirms trešdaļas beigām rezultātu atklāja «Valmieras HK», pēc Dāvja Zundes un Matīsa Megņa piespēlēm vārtus guva Mikus Ozols. Pirmās 20 minūtes noslēdzās ar mājinieku pārākumu 1:0.

Otrā perioda septītajā minūtē pirmos vārtus Valmieras kluba sastāvā guva Aivars Gaisiņš pēc Laura Žagariņa piespēles (2:0). Perioda vidū valmieriešiem atkal bija iespēja spēlēt vairākumā, bet iespēja netika izmantota. 15. minūtē Valmieras komandas pārsvaru palielināja Laura Danča vārtu guvums (3:0). Īsi pēc ielaistajiem vārtiem «Venta 2002» vienība veica vārtsarga maiņu. Trešdaļa noslēdzās ar drošu «Valmieras HK» pārsvaru 3:0.

Trešā perioda 36. sekundē «Venta 2002» guva pirmos vārtus spēlē (3:1). Trešajā minūtē par turēšanu ar nūju tika noraidīts Matīss Megnis, valmierieši mazākumu izmantoja savā labā, un Dāvis Zunde guva ceturtos vārtus (4:1). Tomēr trīs sekundes pirms mazākuma beigām viesi atguva vienus vārtus (4:2). Mazāk kā pēc divām minūtēm «Venta 2002» samazināja vārtu starpību. Spēle noslēdzās ar «Valmieras HK» uzvaru 4:3.

Valmieras HK – Venta 2002 4:3 (1:0, 2:0, 1:3)

Vārti: 19:00 Ozols (Megnis, Zunde) 1:0, 26:46 Gaisiņš (Žagariņš) 2:0, 34:46 Dancis (Cimdiņš, Ozols) 3:0, 40:36 Bērziņš (Grigulis) 3:1, 43:22 Zunde (Žagariņš) 4:1, 44:26 Zvirgzdiņš (Cgojevs, Pushkarev) 4:2, 46:09 Grigulis (Bergmanis, Feifers) 4:3.

Nākamajā nedēļas nogalē hokejisti dosies divu dienu izbraukumā uz Liepāju, toties 28. janvārī Valmierā gaidāma cīņa ar «Jūrmala SS» komandu.