20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Valmieras glābējsilīti plānots atklāt rudenī

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

5. jūlijā Valmieras pašvaldības administratīvajā ēkā notiks tikšanās par projekta Glābējsilīte īstenošanu Valmierā. Tajā piedalīsies sabiedrisko attiecību kompānijas „Divi gani” valdes locekle un projekta Baby Box – vieta bērna dzīvībai vadītāja Latvijā Laura Zvirbule un Valmieras pašvaldības, Vidzemes  slimnīcas, kā arī policijas, bāriņtiesas, palīdzības dienesta un citu institūciju pārstāvji, kuri turpmāk iesaistīsies projekta realizācijā un darbībā. Tikšanās tiek rīkota ar mērķi kopīgiem spēkiem atrast Valmieras Glābējsilītes izveidei nepieciešamos līdzekļus un darbu veicējus, lai 2012. gada rudenī varētu notikt tās atklāšana.

Valmieras glābējsilīti plānots atklāt rudenī

Pašlaik vieta Glābējsilītes gultiņai Vidzemes slimnīcā jau atrasta, turpinās nepieciešamo līdzekļu vākšana. Tiek aicināti pieteikties uzņēmēji, kuri ir gatavi nodrukāt projektam nepieciešamos informatīvos materiālus vai veikt Baby Box telpas remontdarbus, tādējādi atbalstot projektu un parādot savu sociālo atbildību.

Līdz šim ir saziedota aptuveni puse no vajadzīgās summas (vienas Glābējsilītes ieviešana izmaksā aptuveni Ls 11 000). Tas paveikts, pateicoties 2012. gada februārī notikušajai ziedojumu vākšanas kampaņai, kas noritēja sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu, un citiem projekta atbalstītājiem, kurus visus vieno atziņa, ka bērna dzīvība ir šīs pasaules lielākā vērtība.

Liels paldies tiem, kas atbalsta, palīdzot ar praktiskām lietām. Valmierai nepieciešamo Glābējsilītes logu palīdzēs izgatavot SIA „TBM-Maiga” no Valmieras. Valmieras Glābējsilītes izveidi atbalsta arī farmācijas kompānija Gedeon Richter – Latvijas pirmā Baby Box ģenerālsponsors.

Glābējsilīte ir vieta, kur vecāki var anonīmi atstāt savu mazuli. Tā ir arī vieta, kur vecākiem vēlreiz aizdomāties – vai tik tiešām esmu gatavs atteikties no sava mazuļa. Latvijā Glābējsilītes ir Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī un Rēzeknē. Līdz šim atstāti 18 mazuļi – 14 Rīgā, 2 Liepājā un 2 Daugavpilī.

Projekts Baby Box – vieta bērna dzīvībai jeb Glābējsilīte ir traģiska nozieguma profilakses projekts. Tas ir projekts bērna dzīvībai! Pie Glābējsilītes durtiņām nav ne kameru, ne apsardzes.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri