Valmieras daudzcīņniekiem trīsreiz zelts Latvijas čempionātā

- 18.Jūnijs, 2015

Valmierā aizvadīts Latvijas čempionāts daudzcīņās. Sportisti sadalīja astoņus medaļu komplektus (pieaugušie, U-20, U-18, U-16 vecuma grupas). Teicams sniegums sacensībās mūsu sportistiem, kuri izcīnīja trīs čempiona titulus. Sieviešu konkurencē septiņcīņā par šī gada Latvijas čempioni kļuva Jolanta Kaupe ar izcīnītiem 5056 punktiem. Jolantai augstvērtīgi rezultāti 100 m/b — 14,42 un augstlēkšanā — 1,78.

U-18 vecuma grupā ar punktu summu 4916 pārliecinoši par Latvijas čempioni kļuva Kristīne Deruma. Jāatzīmē, ka Kristīne izpildīja Pasaules jaunatnes čempionāta dalības normatīvu. U-20 vecuma grupā junioriem desmitcīņā ar atzīstamu rezultātu — 6798 punkti — uzvarēja Pēteris Krauja. Šajā vecuma grupā Dana Samule ar 3876 punktiem izcīnīja sudraba medaļu. Danai arī bronzas medaļa sieviešu konkurencē. Venita Amerika U-18 vecuma grupā pieccīņā ierindojās 5. vietā — 3070 punkti. 5. vieta arī Ričardam Brālēnam deviņcīņā — 3960 punkti.

NEPĀRSPĒTA. Latvijas čempione septiņcīņā Jolanta Kaupe.