Valmieras BSS vieglatlēti pārstāv Latvijas izlasi

16.Marts, 2018

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notika tradicionālās starptautiskās sacensības U20 vecuma grupas sportistiem. Sešas valstis — Spānija, Ukraina, Turcija, Baltkrievija, Latvija un Lietuva — sacentās komandu cīņā, atsevišķi Igaunijas, Azerbaidžānas, Izraēlas un Apvienoto Arābu Emirātu sportisti startēja individuāli. Latvijas izlases sastāvā startēja Kristīne Strazdīte, kura lodes grūšanā, uzrādot rezultātu 12,12, ierindojās 6. vietā.

Igaunijas pilsētā Viru risinājās Baltijas valstu mačsacīkste U18 vecuma grupā. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauta Paula Estere Bojāre. Kārtslēkšanas sacensībās mūsu sportiste, uzrādot rezultātu 2,68, ierindojās 6. vietā. Paulai Esterei šis bija pirmais starts Latvijas izlases sastāvā. Latvijas izlase pēc 15 gadu pārtraukuma izcīnīja uzvaru komandu cīņā.

***

Kuldīgā sacentās Baltijas valstu labākie daudzcīņnieki U20 un U18 vecuma grupās. U18 grupā jauniešiem septiņcīņā Valmieras BSS audzēknis Ralfs Ūdris ierindojās 7. vietā ar punktu summu 4215. Arī Ralfam šis bija pirmais starts Latvijas izlases sastāvā. Latvijas daudzcīņniekiem komandu cīņā 2. vieta aiz Igaunijas.