25. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs

Valmieras 5.vidusskolā atklāta nometne „Skola nākotnei”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

5.augustā, piedaloties Samsung Electronics Baltics prezidentam Džozefam Džonvu Kimam (Joseph Jeongwoo Kim), tika atklāta nometne „Skola nākotnei”, kas no 5. līdz 9.augustam notiks Valmieras 5.vidusskolā.

Valmieras 5.vidusskolā atklāta nometne „Skola nākotnei”

Atklājot pasākumu, Samsung Electronics Baltics prezidents Džozefs Džonvu Kims uzsvēra kvalitatīvas un uz tehnoloģijām vērstas izglītības nozīmi nākotnes izaugsmē: „Mēs, Samsung, izprotam šādas izglītības nozīmi, tādēļ vēlamies sniegt savu ieguldījumu Latvijas izglītības sistēmā.” Tāpat viņš atzīmēja, ka nometnes dalībnieki pārstāv visus Latvijas novadus, kas nozīmē, ka „nometnē iegūtās zināšanas no Valmieras tiks nogādātas uz visiem reģioniem”. Arī Valmieras 5.vidusskolas direktore Rudīte Markus aicināja nometnes dalībniekus ne tikai smelties jaunas zināšanas un prasmes sev, bet dalīties ar tām ar saviem skolasbiedriem un kolēģiem.

Nometnes atklāšanas pasākumā skolēniem, skolotājiem un viesiem bija iespēja ieraudzīt arī tikko ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkoto mācību klasi, ko uzņēmums Samsung Electronics Baltics dāvā Valmieras 5.vidusskolai un Valmieras SOS bērnu ciematam, tādējādi Valmierā aizsākot Digitālās izglītības iniciatīvu. Tās mērķis ir sagatavot bērnus un jauniešus digitālā laikmeta darba tirgus prasībām. Svinīgā klases atklāšana paredzēta 2.septembrī.

Samsung vasaras nometne “Skola nākotnei” ir viena no pirmajām Samsung digitālās izglītības programmas aktivitātēm Latvijā ar mērķi veicināt mūsdienu tehnoloģiju iespēju izmantošanu skolās. „Skola nākotnei” ir piecu dienu nometne, kuras laikā iedvesmojoši lektori iepazīstinās 30 nometnes dalībniekus ar mūsdienu tehnoloģiju iespējām radoša un aizraujoša mācību procesa veidošanā. Nometni rīko Samsung Electronics Baltics sadarbībā ar Izglītības zinātnes ministriju, piedaloties vairāk nekā 20 dažādām izglītības jomas organizācijām un ekspertiem.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri