23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Valmiera — vieta starptautiskai biznesa sazobei

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šovasar Valmierā gaidāms starptautiska mēroga latviešu uzņēmēju saiets, kurā varam gaidīt apmēram 300 dalībniekus no visas pasaules. Interesanti, ka tas būs tikai otrais no līdz šim notikušajiem līdzīgiem latviešu uzņēmēju pasākumiem, kuri Latvijā notikuši ārpus Rīgas, vairāki šādi forumi bijuši arī citviet pasaulē latviešu mītnes zemēs. Pirmais pasaules latviešu uzņēmēju kongress, kurā kopā ar vairākiem Valmieras uzņēmējiem bija iespēja klāt būt arī šo rindu autoram, notika pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā Jūrmalā.

Valmiera — vieta starptautiskai biznesa sazobei

Par gaidāmo pasākumu Liesmā jau izteicās Valmieras mērs Jānis Baiks, šoreiz nelielā sarunā par šo pašu tēmu jau biznesa cilvēks no ārpuses — Jāņa Daliņa mazdēls ANDRIS JĀNIS DALIŅŠ, biznesa analītiķis no Melburnas Austrālijā.

Valmierā tieši ap Pēterdienu gaidāms liels starptautisks pasākums — Pasaules latviešu biznesa un inovāciju forums. Kā zināms, mūsu pilsētu vairākas reizes apmeklējusi Pasaules Brīvo latviešu apvienības otrā augstākā amatpersona Kristīne Saulīte, viņa ir arī Austrālijas un Jaunzēlandes latviešu apvienības vadītāja, Valmiera kā aktīva pilsēta viņai ir iekritusi acīs. Savukārt valmierieši, kā teica pilsētas mērs Jānis Baiks, bijuši vienīgie, kuri Latvijas simtgades pasākumu plānu jūrā piedāvājuši uzņēmējdarbību veicinošu pasākumu, nevis kārtējo kulturālo izklaidi. Vai zināt par šo Valmieras forumu?

Jā, es zinu un arī pats tur būšu klāt. Pirms gada, pusotra līdzīgs pasākums bija Melburnā, manuprāt, tur sanāca laba sazobe biznesā starp latviešiem tur un šeit, gan arī ar nelatviešiem tur. Tas bija ļoti veiksmīgs pasākums! Arī Valmierā, manuprāt, šī iespēja tikties būs izcila. Valmieras biznesa vide ir atsaucīga un ir ieinteresēta dibināt starptautiskus kontaktus, vēl vairāk attīstīt biznesa vidi pilsētā. Tās ir iespējas ne tikai no uzņēmēju puses taisīt naudu, kā tas pienākas biznesā, bet arī rast jaunas darba iespējas. Jo tikai no tā var rasties lielāka nodokļu plūsma un arī labums visiem!

Tad jau uz tikšanos Valmieras starptautiskajā forumā!

Noteikti!

 

PATS BŪS KLĀT. Andrejs Jānis Daliņš aprīlī pie sava vectēva mājām Valmieras pagasta Daliņos atjaunoja bērzu aleju un ir gatavs ar savu ģimeni dzīvot un strādāt Latvijā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri