25. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Maiga, Milija

Valmierā viesojās Solnas delegācija

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Zviedru kolēģi pāris dienās pabija vairākās iestādēs un uzņēmumos, lai sadraudzības pilsētas dzīvi iepazītu tuvplānā.

Valmierā viesojās Solnas delegācija

Interese par Vidzemes Olimpisko centru, Valmieras pilsētas pansionātu, Valmieras SOS bērnu ciematu un jaunajiem daudzdzīvokļu īres namiem liecina par Solnas pašvaldības domes starptautiskās komitejas deputātu nopietnu iedziļināšanos tajā, kas jauns notiek mūsu pilsētā, cik liela bijusi rosība, kādi ir stratēģiskie attīstības plāni.

Jāatgādina, ka sadraudzības līgums starp Valmieru un Solnu pastāv kopš 1991. gada. Sadarbība pārsvarā notiek izglītības, kultūras, pilsētvides jautājumos un ekonomikas jomā. Likumsakarīgi, ka Solnas pašvaldības deputāti un ilggadējā starptautisko attiecību koordinatore Monika Rosenkvista (Monika Rosenqvist) tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku, viņa vietnieku Ričardu Gailumu un Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītājas vietnieku un Attīstības nodaļas vadītāju Gintu Bērtiņu, lai uzzinātu par aktuālo Valmierā un pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

VIDZEMES AUGSTSKOLĀ Solnas pašvaldības deputāti Arion Chryssafis, Georgios Kontorinis, Sukri Demir un starptautisko attiecību koordinatore Monika Rosenqvist (otrā no kreisās) interesējās par augstākās izglītības iespējām un programmu daudzveidību reģionālajā augstskolā. Pašvaldības vadītājs Jānis Baiks un ViA prorektore Iveta Putniņa atbildēja uz viesus interesējošiem jautājumiem. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri