17. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Oļegs, Vineta

Valmierā viesojas Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdien, 20. aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldību, AS «Valmiera Glass», SIA «VALPRO», kā arī Vidzemes Olimpisko centru un Valmieras muzeju reģionālajā iepazīšanās vizītē apmeklēja Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniece Latvijas Republikā Hanana Halfana Ali al Madhani ar pavadošo delegāciju.

Valmierā viesojas Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece

Stāsta pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča:

«Vizītes ievadā vēstniece un pavadošā delegācija tikās ar Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un Attīstības nodaļas ārējo sakaru organizatoru Jāni Bērziņu. Tikšanās laikā vēstniece iepazinās ar pilsētas ekonomisko, demogrāfisko, sociālo un biznesa vidi, ko vēstniece novērtēja atzinīgi un izcēla pilsētas gatavību jaunām investīcijām un biznesa sadarbības veicināšanai starp AAE un Valmieru. Tika apskatīti arī pēdējo gadu lielākie investīciju projekti un pārrunāta pilsētas attīstība tuvākajā nākotnē. Vēstniece augstu novērtēja Jāņa Daliņa stadiona pārbūvi un citus lielākos pilsētas projektus.

Pēc vizītes Valmieras pilsētas pašvaldībā AAE vēstniecības delegācija apmeklēja SIA «VALPRO», kur pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš vēstnieci iepazīstināja ar metālapstrādes uzņēmuma produktu klāstu, produkcijas eksporta tirgiem un iespējamo sadarbību starp AAE un SIA «VALPRO». Vēstniece bija patīkami pārsteigta par produkcijas klāstu un augsto kvalitāti, kā arī atzinīgi novērtēja plašo produkcijas eksportu uz vairāk nekā 25 valstīm pasaulē.

Vizītes laikā vēstniece apmeklēja arī AS «Valmieras stikla šķiedra», kur tikās ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Andrē Švionteku (Andre Schwiontek), kurš vēstnieci iepazīstināja ar AS «Valmieras stikla šķiedra» un tās meitas uzņēmumu darbību, produktu klāstu, tirgus stratēģiju un lielākajiem projektiem, īpaši izceļot tieši ugunsdrošus stikla šķiedras materiālus, kas visā pasaulē tiek plaši lietoti tieši augstceltņu ugunsdrošības uzlabošanā. Viņas Ekselence Hanana Halfana Ali pauda savu atbalstu kompānijas tirgus stratēģijai un atzinīgi novērtēja kopējo uzņēmuma stratēģisko vadību.

Vizītes izskaņā vēstniece apmeklēja Vidzemes Olimpisko centru, kur tikās ar mārketinga speciālisti Jolantu Dukuri, un Valmieras muzeju, kurā vēstnieci uzņēma muzeja krājuma nodaļas vadītāja Indra Vīlistere.

Vēstniece komentēja, ka ir patīkami pārsteigta par vizīti Valmierā un ļoti augstu vērtē paveikto pēdējo gadu laikā, kā arī turpmāko attīstības plānu un stratēģiju, īpaši uzņēmējdarbības un industriālajā jomā.»

APVIENOTO ARĀBU EMIRĀTU vēstniece Latvijas Republikā Hanana Halfana Ali al Madhani Valmieras pašvaldībā, tiekoties ar pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku. Pašvaldības foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri