24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Valmiera - velotūristiem draudzīga pilsēta

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdien, 3.maijā „Valmiermuižas alus” pārstāvniecībā (Burtnieku novada Valmieras pagastā) Vidzemes Tūrisma asociācija sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību prezentēja velotūrisma praktiķa un pakalpojumu sniedzēja rokasgrāmatu. Vienlaikus mediju pārstāvjiem un reģiona tūrisma informācijas centru speciālistiem bija iespēja iepazīt Valmieras pilsētu, aktīvā tūrisma centra „Eži” vadībā mērojot velomaršrutu pa Valmieras gleznainākajām un ievērojamākajām vietām.

Valmiera - velotūristiem draudzīga pilsēta

Valmieras pilsētas pašvaldība pēdējo gadu laikā veicot ievērojamus ielu infrastruktūras uzlabošanas darbus, visos rekonstruētajos posmos izbūvējusi arī jaunus veloceliņus. Līdz ar to pilsēta kļuvusi draudzīgāka ne vien pilsētniekiem, kuri ikdienā pārvietojas ar divriteni, bet ar ceļotājiem, kas šādā veidā mēro lielākus attālumus. Pabeidzot Stacijas ielas rekonstrukciju un tilta pār Gauju pārbūvi, velosipēdistu celiņš savienos pilsētu visā tās garumā.

Pasākuma laikā klātesošie tika informēti, ka SIA „Valmiermuižas alus” sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru „Eži” šajā vasarā plāno tūristiem piedāvāt vairākus jaunus velomaršrutus, kas ļaus iepazīt Valmieras pilsētu. Tuvākajā laikā SIA „Valmiermuižas alus” pārstāvniecībā (Valmieras pagastā, Burtnieku novadā) aktīvā tūrisma cienītājiem būs pieejama velosipēdu novietne un divriteņu noma.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri