16. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Daiga, Dinija

Valmiera – veiksmīgākais dambretes centrs Latvijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šogad Latvijas Dambretes federācija jaunā un enerģiskā prezidenta Roberta Misāna vadībā organizēja gada rezultātu apkopošanu un labāko sumināšanu pasākumā «Gada sporta laureāts 2018». Septiņu sporta skolu konkurencē par labākajām tika atzītas Limbažu un Salacgrīvas NSS, Bauskas NSS un Siguldas SS. Četrpadsmit citu dambretes centru konkurencē par labākajiem atzina BJC «Bolderāja», Valmieru, Salaspili.

Valmiera – veiksmīgākais dambretes centrs Latvijā

Laureāta balva «Veiksmīgākais dambretes centrs» tika nodota Valmieras Izglītības pārvaldes vadītājai Ivetai Pāžei, kuras darbība izglītības jomā ir vērsta uz augsta izglītības līmeņa veicināšanu mācību iestādēs, tai skaitā interešu izglītības atbalstu prāta spēlēs. Slavenais psihologs Žans Piaže jau pagājušajā gadsimtā secināja: «No 6 līdz 12 gadu vecumam veidojas spēja «darboties prātā», kas lielā mērā noteic – bērns kļūs par gudru cilvēku vai nē.» Skolās organizētās interešu izglītības nodarbības dambretē atklāj un attīsta daudzus jaunos talantus.

Latvijas Dambretes federācija pasniedza apbalvojumus arī individuāli, tos saņēma valmierieši: nominācijā «Veiksmīgākie jaunieši» apbalvoja Lieni Ķirsi, Laimiņu Mastiņu, Pēteri Kripanu un Gabrielu Anabelu Mirku un nominācijā «Veiksmīgākais jauniešu treneris» apbalvoja Ilzi un Uldi Ābeltiņus.

VALMIERAS DAMBRETISTI Gada sporta laureātu vakarā. Foto no Latvijas Dambretes federācijas arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri