25. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Līksma, Bārbala

Valmierā tiekas Baltijas valstu ķīmijas skolotāji

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No 12. līdz 14.septembrim Valmierā viesosies 60 labākie ķīmijas skolotāji no visām Baltijas valstīm, lai piedalītos seminārā-konferencē „Šodienas skolēns rītdienas uzņēmējs”. Konference tiek organizēta pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas „Ķīmijas izglītības kvalitātes paaugstināšana – ķīmija ražošanā” ietvaros.

Valmierā tiekas Baltijas valstu ķīmijas skolotāji

Baltijas ķīmijas skolotāju konference ir ikgadējs pasākums, kas katru gadu rotācijas kārtībā tiek organizēts kādā no Baltijas valstīm. Šī gada konferences mērķis ir pievērst uzmanību ražošanas procesiem modernos uzņēmumos, kā arī iepazīstināt skolotājus ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanas iespējām mācību procesā.

Atklājot pasākumu Valmieras sākumskolā, Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietniece Evija Voitkāne uzsvēra, ka tas ir likumsakarīgi, ka tieši Valmiera ir izvēlēta par šī gada konferences norises vietu: „Valmierā darbojas vairāki uzņēmumi, kuru ikdienas darbs vistiešākajā veidā ir saistīts ar ķīmiju un kurās tiek izmantotas jaunākās ķīmijas tehnoloģijas. ” Konferences dalībniekiem E.Voitkāne novēlēja gūt iedvesmu tādu mācību metožu izstrādei, kas skolēnos rosinātu interesi par ķīmiju, kā arī ļautu tiem saskatīt karjeras perspektīvas šajā Latvijai tik nepieciešamajā nozarē.

Triju dienu laikā, paralēli praktiskajām nodarbībām Valmieras Valsts ģimnāzijas ķīmijas laboratorijām, Baltijas valstu ķīmijas pedagogi iepazīsies arī ar alus ražošanas procesu Valmiermuižas alus darītavā, kā arī apmeklēs Valmieras lielāko uzņēmumu AS „Valmieras stikla šķiedra” un Vidzemes Augstskolu.

Konferenci organizē biedrība „Latvijas ķīmijas skolotāju asociācija” sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri