20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Valmierā tematiskajā vakarā iespēja tikties ar Ainu Poišu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Trešdien, 20.oktobrī, pl.18:00 Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā tematiskajā vakarā  „Dzīve pēc...” ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar Ainu Poišu.

Valmierā tematiskajā vakarā iespēja tikties ar Ainu Poišu

Pasākumā mājīgā atmosfērā ar zināmo televīzijas raidījuma vadītāju un psihoterapteiti Ainu Poišu varēs gūt atbildes par dzīvi pēc šķiršanās, pēc darba zaudēšanas,pēc tuvinieka nāves un citām dzīves situācijām, kad rodas jautājums - kā dzīvot tālāk.

Aina Poiša ir sertificēta ģimenes psihoterapeite, apguvusi arī psihodrāmu, ilgstoši strādājusi ar ģimenes izglītības un atbalsta grupām. Strādājusi TV3 par sarunu šova „Aina” vadītāju.Izstrādājusi un vada apmācību kursus pašattīstības, komunikāciju un komandas saliedēšanas jomā.

Jau ziņots, ka kopš septembra Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā reizi mēnesī mājīgā atmosfērā būs iespēja klātienē tikties ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, kuri dalīsies savās zināšanās un pieredzē ar interesentiem.

Tematiskie vakari norisināsies rehabilitācijas centra semināra zālē, un sākotnēji esam plānojuši tos organizēt reizi mēnesī. Taču ja apmeklētāji vēlēsies, rīkosim tos biežāk. Pasākumi plānoti nelielai, 30-40 personu, auditorijai, un par piedalīšanos tajos būs jāmaksā neliela dalības maksa.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri