16. Jūlijs, 2018
Vārda dienu svin: Hermīne, Estere

Valmierā taps divi jauni stāvlaukumi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai uzlabotu automašīnu stāvvietu pieejamību pilsētas centrā, pie Vecpuišu parka Andreja Upīša ielā 2 un pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra internāta Leona Paegles ielā 20 ir uzsākta stāvlaukumu izbūve.

Valmierā taps divi jauni stāvlaukumi

Andreja Upīša ielā 2 būvēs publiski pieejamu stāvlaukumu. Ar vietu 27 automašīnām tas atvieglos transportlīdzekļu novietošanu kinoteātra un koncertzāles «Valmiera» apmeklētājiem. Tajā būs paredzēta vieta arī nelielam autobusam un personas ar kustību traucējumiem vadītai automašīnai. Stāvlaukums taps secīgi ar apakšzemes komunikāciju izbūvi, kas nepieciešama Vecpuišu parka pārbūves projektā paredzētās sabiedriskās tualetes būvniecībai. Stāvlaukuma būvniecību paredzēts pabeigt oktobrī.

Pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra internāta un pirmsskolas izglītības grupas ēkas līdz šim nebija paredzēta vieta automašīnu novietošanai. Ņemot vērā skolas un tās internāta pakalpojuma pieaugošo pieprasījumu, stāvlaukuma izbūve Leona Paegles ielā 20 atvieglos automašīnu novietošanu vienlaikus sešām automašīnām. Tiks izbūvēts arī jauns nožogojums un veikta teritorijas labiekārtošana.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem abu stāvlaukumu izbūvi veiks SIA «MI-2» par kopējo līgumsummu 71131,91 eiro bez PVN.

STĀVLAUKUMA pie Vecpuišu parka sagatavošanas darbi sākās  pirmdien, vakar dienas otrajā pusē būvlaukumā valdīja klusums. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Augusts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Partneri