25. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna

Valmiera - skaļākā pilsēta Latvijā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Nepārprotiet, šo slavu Valmiera nav ieguvusi pēc iedzīvotāju sūdzībām policijā par kaimiņu skaļo uzvešanos vēlās vakara stundās. Šoreiz viss ir daudz vienkāršāk: valmierieši Intara Busuļa koncerttūres "AKTs" laikā Valmierā visskaļāk nodziedāja mūziķa "Spēka dziesmas" fragmentu. Sacenšoties ar citām koncerttūres pieturām - Liepāju, Ventspili, Talsiem, Madonu, Jēkabpili, Cēsīm un Jūrmalu - , valmierieši sasniedza augstākos decibelus (113,6) dziesmas vienas minūtes skanēšanas laikā un tikai par 0,1 decibelu pārspēja otrās vietas ieguvējus jūrmalniekus.

Foto: Jānis Līgats
Foto: Jānis Līgats

«Lady Swe­et» un In­tars Bu­su­lis. Piekt­dien, lai dau­dzi­nā­tu val­mie­rie­šus par ska­ļā­kās pil­sē­tas ti­tu­la ie­gū­ša­nu un snieg­tu ne­lie­lu kon­cer­tu, Val­mie­rā vēl­reiz bi­ja ie­ra­du­šies kon­cert­tū­res da­līb­nie­ki.


AR DOMU — TIKT SADZIRDĒTAM JEBKĀDOS APSTĀKĻOS. Ņe­mot vē­rā mū­su pil­sē­tas va­re­nās bal­sis, skaļ­ru­nis pil­sēt­nie­kiem nav ne­pie­cie­šams, un to acīm­re­dzot ņē­ma vē­rā arī šī pa­sā­ku­ma rī­ko­tā­ji, dā­vā­jot to pil­sē­tas paš­val­dī­bas do­mes priekš­sē­dē­tā­jam Ine­sim Bo­ķim (bal­vu svi­nī­ga­jā brī­dī vi­ņa prom­būt­nes lai­kā sa­ņē­ma dom­nie­ce Vai­ra Dun­du­re).

Foto: Jānis Līgats

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
4. Septembris, 2010

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri