20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Valmierā notiks skolēnu popgrupu un estrādes solistu konkurss

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai popularizētu bērnu un jauniešu radošo darbību popmūzikas žanrā un veicinātu viņu vokālo un māksliniecisko spēju attīstību, 31. janvārī plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Valmieras un starpnovadu izglītības iestāžu popgrupu un estrādes solistu konkurss. Konkursu vadīs Valmieras Viestura vidusskolas 12. klases skolniece, šī gada „Eirovīzijas" pusfināla dalībniece Kristīne Šomase.

Kristīne Šomase, publicitātes foto
Kristīne Šomase, publicitātes foto

Konkurss norisināsies divās kārtās. 1.kārtā dalību apstiprinājušas deviņas popgrupas no Valmieras, Mazsalacas un Trikātas, kā arī 17 solisti. Jaunākajam dalībniekam ir tikai četri gadi, savukārt vecākajam – 19 gadi, izpildītais repertuārs būs ļoti daudzveidīgs. Konkursā popgrupas izpildīs divas dažāda rakstura dziesmas, no kurām viena ir latviešu tautasdziesma, savukārt solisti izpildīs vienu dziesmu, kas atbilst izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursa 2.kārta popgrupām notiks Rīgā, to vērtēs Valsts izglītības satura centra žūrija.

Priekšnesumus vērtēs žūrija, pievēršot uzmanību snieguma muzikalitātei un mākslinieciskumam, radošai pieejai dziesmas interpretācijai, izpildījuma kvalitātei, repertuāra izvēlei, skatuves kultūrai. Žūrijas sastāvā būs Priekuļu novada kultūras centra bērnu un jauniešu vokālās studijas vadītāja Judīte Vāvere, Kocēnu kultūras nama bērnu vokālā ansambļa „Sidrabiņi” vadītāja Inese Sudraba un dziedātāja, komponiste Elīna Krastiņa.

Konkursu organizē Valmieras Izglītības pārvalde un Kocēnu novada izglītības pārvalde.

Aicinām skatītājus un līdzjutējus nākt novērtēt priekšnesumus un atbalstīt konkursa dalībniekus! 

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri