26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Valmierā notiks seminārs „Mazā biznesa lielā diena”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

24.oktobrī Valmierā no plkst. 9:40 līdz 14:30, Valmieras Kultūras centra 3.stāva kamerzālē, Rīgas ielā 10, notiks seminārs „Mazā biznesa lielā diena”, kurā aicināti piedalīties mikro un mazo uzņēmumu pārstāvji no Valmieras pilsētas un tuvākajām reģiona teritorijām.

Valmierā notiks seminārs „Mazā biznesa lielā diena”

Uzņēmēju tikšanos atklās Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma (MVU Forums) valdes priekšsēdētāja Elīna Egle, Valmieras pilsētas domes pārstāvis, Ekonomikas ministrijas padomniece Ilona Platonova, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) reģionālās nodaļas pārstāvis.

Seminārā tiks sniegtas atbildes uz uzņēmēju interesējošajiem jautājumiem:

-       Kā palielināt klientu loku un celt apgrozījumu? Kā efektīvāk popularizēt uzņēmuma produkciju un pakalpojumus vietējā tirgū? (Uzņēmumu pieredze)

-       Kas jāzina jauniem uzņēmumiem, lai piesaistītu finanses? (SIA Lursoft un bankas Citadele pārstāvji)

-       Kā lielie uzņēmumi var sasniegt mazo biznesu un strādāt partnerībā (VAS Latvijas Pasts un Ziņu aģentūras LETA pārstāvji)

Semināra laikā savā personīgajā pieredzē dalīsies mazie un vidējie uzņēmumu vadītāji, kuri ir atraduši savu veiksmes un panākumu formulu. Tāpat pasākuma organizatori sniegs informāciju par iespējām izcili sagatavoties Vislatvijas iniciatīvai „Mazā biznesa diena”, kas notiks šā gada 16.novembrī.

Dažādas pašvaldības un valsts iestādes sniegs informāciju par pakalpojumiem, kas pieejami uzņēmējiem, kā arī iniciatīvas sadarbības partneri un jaunie uzņēmēji piedalīties „Infotirdziņā,” kas norisināsies gan semināra laikā, gan pēc semināra.

Reģistrēšanās semināram un programma „Mazā biznesa lielā diena” atrodama šeit:  www.mazabiznesadiena.lv/seminari. Dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 23.oktobrim!

Seminārs notiek iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu ietvaros”, ko organizē MVU Forums sadarbībā ar LTRK, Ekonomikas ministriju, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Rīgas Domi un atbalstītājiem ''Lursoft'', ''Latvijas Pasts'', banku ''Citadele'' un informatīvajiem partneriem Nacionālo ziņu aģentūru ''LETA'', ''Dienas Bizness'', Latvijas Televīziju, Latvijas Radio un Inbox.lv.

Nākamās tikšanās ar uzņēmējiem reģionos - Jelgavā 30.oktobrī un Rīgā 13.novembrī.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri