24. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

Valmierā notiks „Futuroloģijas seanss” jauniešiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vai esi kādreiz ceļojis nākotnē? Neesi, bet vienmēr taču esi to vēlējies, vai ne? Šāda iespēja Tev būs 3.novembrī, Valmieras integrētajā 2.stāva klusajā lasītavā plkst. 15:00, kad notiks radošā diskusija jauniešiem "Futuroloģijas seanss" par izglītību, apkārtējo vidi Latviju Eiropā un Eiropu Latvijā 2010 gadā.

Valmierā notiks „Futuroloģijas seanss” jauniešiem

Futoroloģijas seansa” mērķis ir likt jauniešiem aizdomāties par savu un Eiropas nākotni, palīdzēt apzināties Eiropas perspektīvas, kā arī meklēt veidus, kā izveidot sev vēlamu Eiropu. Diskusijās jaunieši pārrunās dažādas tēmas – Latvija Eiropā, izglītība, ekoloģija, ES paplašināšanās, kā arī daudzus citus ar Eiropas nākotni saistītus jautājumus. Ar dažādām radošām metodēm tiks radīta nākotnes vīzija, kā arī tiks izvirzīti priekšlikumi, kā veidot nākotni tādu, kādu jaunieši vēlētos redzēt.


Radošajā pēcpusdienā aicinām piedalīties jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Lai pieteiktos, nepieciešams uz eiropasinfo@valmiera.lv atrakstīt savu vārdu, uzvārdu un norādīt kontaktinformāciju vai pieteikties pa tālruni: 64281443.

Projekta noslēgumā diskusiju rezultāti tiks apkopoti informatīvajā bukletā, kas būs pieejams interneta vietnē ikvienam interesentam, kurš vēlēsies iepazīties ar Eiropas nākotnes perspektīvām, ko saskata mūsu jaunieši.

Projektu organizē klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Europe Direct informācijas centriem. Diskusijas notiek astoņās Latvijas pilsētās – Valmierā, Daugavpilī, Gulbenē, Liepājā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Jelgavā un Ventspilī.

 

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri