25. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Līksma, Bārbala

Valmierā notiks Baltijas klubu mūzikas festivāls

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

12. un 13.augustā Valmierā, Dīvaliņa pļavās un stāvlaukumā pie J. Daliņa stadiona, notiks starptautisks deju mūzikas festivāls „Baltic Club Music Festival 2011”. Tas būs pirmais šāda veida pasākums Baltijā, organizatori – klubs „FlyZone” – iecerējuši to veidot par ilggadēju notikumu.

Valmierā notiks Baltijas klubu mūzikas festivāls

Jau ziņots, ka festivāls Valmierā norisināsies divas dienas, pasākuma teritorijā atradīsies sešas skatuves, kā arī apsargāta telšu pilsētiņa. Pasākuma centrā būs galvenā skatuve un trīs Baltijas klubu deju teltis, kas pasākuma ietvaros savā starpā cīnīsies par galveno balvu – 1000 eiro un kausu. Kopējais balvu fons – 2000 eiro. Uzvarētāju noteiks apmeklētāju balsojums. Visi trīs Baltijas klubi prezentēs sevi kā savas valsts naktsdzīves sastāvdaļu un savas valsts klubu kultūru kopumā. Igauniju pārstāvēs Pērnavas klubs "Sunset", Lietuvu – klubs "Shtab", kas atrodas Kauņā, bet Latviju naktsklubs "FlyZone". Festivālā piedalīsies dīdžeji no visām Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī no Krievijas, Somijas un ASV. Dalību pasākumā jau ir apstiprinājuši: Dallas Superstars un Sergei Shkuroff (Somija), DJ Cosmonaut (Krievija), Supaphly (ASV), Andy Lau un Virus J (Lietuva), Igaunijas populārākais dīdžejs Kolzar un viņa kolēģi – DeeJay A.A.V., DJ Meri no Rulers Of The Deep, Lang & Yep, Kristjan Hirmo, un [Ex] da Bass (Latvija).

Pasākuma ietvaros notiks arī Baltijas tuninga auto klubu salidojums un „Park & Party”, ko piedāvās „Partybus.lv” komanda. Salidojumā piedalīsies Latvijas skaistāko un labāk pārbūvēto tuninga auto īpašnieki, kā arī ciemos ieradīsies vairāki kolorīti viesi no Igaunijas un Lietuvas! Sestdien, 13.augustā, tiek plānots arī parādes brauciens Valmieras ielās.

Valmieras pilsētas pašvaldība atbalsta organizatoru ieceri veidot Baltijas klubu mūzikas festivālu par ikgadēju pasākumu Valmierā. Jau vairākus gadus no dažādām jauniešu grupām un organizācijām saņemti ierosinājumi par līdzīga veida pasākumu organizēšanu Valmierā, kas papildinātu atpūtas un izklaides piedāvājumu jauniešu auditorijai. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina festivāla apmeklētājus ievērot vispārpieņemtās uzvedības un pieklājības normas. Tāpat Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pasākuma norises vietai esošo apkārtējo māju iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri