23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Valmierā norisinās Prieka akcija jeb konfekšu dalīšana

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

No 21. februāra Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras Viestura vidusskolu rīko „Prieka akciju jeb konfekšu dalīšana ielās”. Akcijas mērķis ir iepriecināt cilvēkus Valmieras ielās.

Valmierā norisinās Prieka akcija jeb konfekšu dalīšana

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Valmieras nodaļas aktīviste Elīna Ozoliņa pastāsta, ka akcijas mērķis ir pavisam vienkāršs - iepriecināt apkārtējos cilvēkus, jo šobrīd laiks ir pelēks un liela daļa cilvēku vairs netic tam, ka viņiem kaut ko dod un neko neprasa pretī. Pasākuma laikā kopumā plānots izdalīt 5 kg konfekšu, katrai konfektei klāt ir pievienots kāds novēlējums vai domu grauds.

„Akcija sākās 21. februārī un sadarbībā ar Valmieras Viestura vidusskolu akcija turpināsies līdz 23. februārim, kā brīvprātīgie darbosies paši skolēni. Šī ideja radās lielā mērā pateicoties Valmieras Viestura vidusskolai, jo tur šajā laikā ir projektu nedēļa un skolēni piedalās projektā „Labdarības skola”. Arī mēs gribējām iesaistīties un piedāvājām savu akciju, kurā viņi var līdzdarboties un palīdzēt. Visu nedēļu skolēni domās savus novēlējumus un palīdzēs izgatavot konfektes, lai vēlāk tās uzdāvinātu apkārtējiem,” informē Elīna Ozoliņa.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Valmieras nodaļā aktīvi darbojas aptuveni 10 biedri. Darbi, kas tiek veikti ir ļoti dažādi - sākot no akcijām līdz pat apmācībām skolās un sarunām ar jauniešiem par dažādām aktuālām tēmām.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri