26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Valmiera meklēs savu suvenīru

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ceturtdien, 31. maijā Valmieras pilsētas pašvaldības dome lēma par Valmieras oficiālā suvenīra izvēles darba grupas izveidošanu un apstiprināja tās sastāvu. Tās uzdevums būs veicināt Valmieras pilsētai raksturīgākā, atbilstošākā un simboliskākā suvenīra izvēli.

Valmiera meklēs savu suvenīru

Darba grupā pašvaldības izpilddirektora Jāņa Baika vadībā strādās Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Pabērza, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas tūrisma informācijas konsultante Anita Deigele, Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes arhitekta palīdze Aija Borisova, Būvvaldes vadītāja Jolanta Brūniņa un domes deputāti Vaira Dundure un Vugars Ecmanis, kā arī Valmieras muzeja direktore Iveta Blūma un Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa.

Suvenīrs ir svarīgs galamērķa atpazīstamas elements, kam jāpiemīt patiesam stāsta un vērtībai,” sacīja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Pabērza. „Siguldas suvenīrs jau izsenis ir rakstains koka spieķis un Lielvārdei ir sava josta, savukārt Liepāju raksturo jūras dzintars, bet Cēsīm ir lukturītis. Meklēsim, kas vislabāk pastāstīs par Valmieru!” piebilda Pabērza.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri