16. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Valmiera ļoti mīl biznesu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Piektdiena, kā tas ierasts gandrīz katrās ikgadējās Vidzemes Uzņēmēju dienās, starptautiskā pasākuma 22. reizē atnāca ar lieliskiem laika apstākļiem. Saule pamatīgi sildīja visus ekspozīcijas dalībniekus un arī izstādes apmeklētājus. Pasākuma atklāšanā blakus ierastajiem ciemiņiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas Federācijas bija arī kupls pulciņš gaidāmo Eiropas Parlamenta vēlēšanu balsu zvejnieku.

Valmiera ļoti mīl biznesu

Juris Sleņģis, «šī ir vieta, kur iespējams veidot jaunus kontaktus, iepazīt jaunus uzņēmumus un to produktus. Šī ir vieta, kur varam parādīt Vidzemi visā savā varenībā un kopībā».

Kā allaž konkrēts un reizē emocionāls bija LTRK prezidents Aigars Rostovskis: «Cienītie uzņēmēji, paldies, ka jūs esat, paldies, ka jūs radāt darbavietas, ka nodrošināt mūsu cilvēkiem iespēju strādāt, nopelnīt! Lai ģimenes var dzīvot savā zemē Latvijā. Vienīgais, ko es varu vēlēt – labklājība ir tur, ārpusē, jo mūsu Latvijas tirgus ir nepilni divi miljoni, Eiropas tirgus – pusmiljards, bet globālais tirgus – astoņi, varbūt vairāk miljardi... Tāpēc es jums visiem iesaku – domājiet par eksportu, domājiet, kā savas preces un pakalpojumus veidot ar augstāku pievienoto vērtību! Jo tikai tādā veidā jūs varēsiet nopelnīt, tikai tādā veidā jūs varēsiet saviem cilvēkiem, darbiniekiem samaksāt lielākas algas. Un tikai tas viss nodrošinās labklājību ģimenēm un arī mūsu kopīgai valstij.»

BLUĶIS PĀRTOP PŪCĒ. Lielu interesi izstādes apmeklētājos raisīja igauņu firmas Puukujurid kokapstrādes paraugdemonstrējumi, piemēram, motorzāģa virtuozs Taavi Pirk visu acu priekšā ar savu Stihl no bluķa izzāģēja pūci, kura pēc tam tika izsolīta un aizceļoja uz Alūksni. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
21. Maijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri