VALMIERA GLASS VIA basketbolisti cieš sakāvi Līvānos

7.Marts, 2017

Piektdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola LBL2 izbraukuma spēlē pret Līvānu komandu spēles gaitā spēja sadeldēt 21 punkta deficītu, tomēr galotnē atzina pretinieku pārākumu ar 68:76, piedzīvojot sesto zaudējumu LBL2 otrās kārtas turnīrā, kurā šobrīd ieņem stabilu ceturto vietu.

Pirmo puslaiku valmierieši aizvadīja katastrofāli, gūstot tikai 21 punktu puslaikā un ļaujot pretiniekiem iegūt ievērojamu pārsvaru. Otrajā puslaikā komandai, uzlabojot uzbrukumu un sakārtojot aizsardzību, izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz minimumam, tomēr neveiksmes uzbrukumos izšķirošajā minūtē neļāva tikt pie kārotās uzvaras.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – Līvāni 68:76

(8:12, 13:23, 24:16, 23:25)

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: Vēveris 15+5rp, Ermansons 13, Engers 11, Kohanovs 9+5ab, Ivanovs 9, Grīnbergs 7+12ab, Dubults 2, Eglītis 2, Riekstiņš, Apsītis, Burda.

Līvāni: Kalniņš 35+13ab, Klims 11, Caune 8+6ab, Bremze 6+5ab, Vīksna 5, Golubevs 5, Pabrieža 2+4rp, Zarāns 2, Kotekins 2, Praņevskis, Mālnieks.

Nākamo LBL2 regulārā turnīra spēli valmierieši aizvadīs 10. martā, savās mājās uzņemot vienu no turnīra līderiem BA Turība. Šīs spēles sākums Valmieras 5. vidusskolā pl. 19.