21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

Valmiera dejo Hanzas dienās Vilandē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vienu no vasaras brīvlaika pirmajām dienām Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas mūsdienu deju grupa «Flash» un jauniešu deju kolektīvs «Pārgaujas delveri» pavadīja skaistajā Igaunijas pilsētā Vilandē, piedaloties Starptautiskajās Hanzas dienās.

Valmiera dejo Hanzas dienās Vilandē

Ceļš līdz šim notikumam bija garš, jo visu gadu «Pārgaujas delveri» gatavojās XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem un tāpat kā deju grupa «Flash» sevi pierādīja ne tikai daudzajos koncertos, bet arī deju kolektīvu repertuāra pārbaudes skatēs. Piedalīties Hanzas dienās Vilandē ikvienam tautisko un mūsdienu deju dejotājam bija kā pagodinājums un arī lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar savu kolektīvu, gan apskatot senatnīgi burvīgo Igaunijas mazpilsētu, gan baudot Hanzas dienu tirdziņa labumus.

Vislielākais pārbaudījums bija dejot karstajā svelmē un būt tik tuvu skatītājiem, bet tā bija lieliska pieredze, kas noteikti mūs labāk sagatavoja Deju svētkiem. Dejotāji sniedza divus 40 minūšu garus koncertus, iepriecinot visus pasākuma apmeklētājus, — skatītāju smaidi un kustēšanās līdzi mūzikai visiem sagādāja gandarījumu.

Liels paldies Hanzas dienu organizatoriem Vilandē, kuri mūs tik viesmīlīgi sagaidīja, Valmieras pilsētas pašvaldībai par mums doto iespēju piedalīties brīnišķīgā pasākumā, kā arī, protams, tautisko deju kolektīva «Pārgaujas delveri» vadītājai Gunitai Kļaviņai un mūsdienu deju grupas «Flash» vadītājai Lindai Mīļajai. Mums bija prieks Hanzas dienās pārstāvēt ne tikai savu skolu, bet arī Valmieru!

HANZAS DIENĀS. Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas  mūsdienu deju grupa «Flash» un jauniešu deju kolektīvs «Pārgaujas delveri» Vilandē, Igaunijā. Foto no VPĢ arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri