24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Valmiera atvērts sporta medicīnas funkcionālās diagnostikas kabinets

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā darbu sācis Vidzemē un ārpus Rīgas vienīgais sporta medicīnas funkcionālās diagnostikas kabinets, kas būs piemērots gan profesionāliem sportistiem, gan iesācējiem, kā arī īpaši tiek rekomendēts jauniešiem gan profilakses nolūkos, gan veselības problēmu gadījumos.

Valmiera atvērts sporta medicīnas funkcionālās diagnostikas kabinets

Sporta medicīnas funkcionālās diagnostikas pamatā ir fiziskās slodzes testi. Tos veic ārsts organisma darbaspēju noteikšanai, novērtēšanai un rekomendāciju izstrādāšanai.

Valmierā ārsta Igora Vīksnes vadībā klientiem būs pieejama elektrokardiogrāfija, kas palīdz novērtēt sirds ritmu, tā traucējumus, sirds apgādi ar skābekli un barības vielām, asinsriti, anatomiski fizioloģiskas īpatnības, slēptas sirds slimības vai sirds slimības ar simptomiem un sirds funkcijas.

Kā arī veloergometrija, kas ir pasaulē un Latvijā atzīta klasiska sirds - asinsvadu sistēmas veselības pārbaudes metode pieaugušas slodzes apstākļos, varēs noteikt katra klienta fiziskās slodzes ietekmi, optimālo slodzi, fizisko sagatavotību un tās dinamiku. Tas ir slodzes tests uz speciāla medicīniska veloergometra jeb velotrenažiera. Visu testa laiku un pēc tā atjaunošanas periodā tiek reģistrēta elektrokardiogramma un asinsspiediena dinamika.

Klientiem papildus tiks piedāvāts slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju, kas ir jūtīgāka un specifiskāka metode sirds slimību diagnostikai un sirds funkciju novērtēšanai.

Jāpiebilst, ka Jāņa Daliņa Sporta rehabilitācijas centra sporta medicīnas funkcionālās diagnostikas kabinets reģistrēts Latvijas ārstniecības iestāžu reģistrā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri