23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Valmierā atkal atvērts peldbaseins

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirmdien durvis atkal vēra Valmieras bērnu sporta skolas (VBSS) peldbaseins. Ik vasaru baseins tiek slēgts, lai veiktu apkopes un citus profilaktiskos darbus. Šis gads nebija izņēmums, papildus peldbaseina korpuss projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana Valmieras pilsētas pašvaldības ēkās" ietvaros tika arī nosiltināts un tam ir arī jauni logi.

Attēlā: PIRMĀ NODARBĪBA. Val­mie­ras Pār­gau­jas pa­mat­sko­las 2.b kla­ses sko­lē­niem pir­mās pel­dēt­pras­mes mā­ca spor­ta sko­lo­tā­ja Ai­va Lap­še.

Valmierā atkal atvērts peldbaseins

Peldbaseins, iespējams, ir noslogotākais objekts Valmierā. Jau no paša rīta tajā peldēt mācās skolu audzēkņi, no diviem dienā to pārņem sporta skolas peldētāji un no septiņiem vai pusastoņiem līdz desmitiem vakarā baseins ir ikviena peldēt gribētāja rīcībā. Cilvēki pat stāv rindā, lai tiktu pie kārotās peldes, tik liels ir pieprasījums pēc vienīgā peldbaseina Valmierā. Lielākā noslodze ir rudens un ziemas sezonā, bet, sākoties pavasarim un dārza darbiem, pieprasījums pēc tā jūtami mazinās.

Šogad valmieriešu iecienītajam baseinam aprit 35 gadi. Visus šos gadus soli solī ar baseinu gājis arī Kārlis Dārznieks, peldbaseina vadītājs. Viņš atceras: - Cietumnieku taisīts, baseins sākumā bija krāsots visai drūmos toņos. Laika gaitā veikti daudzi būtiski uzlabojumi, ierīkota ventilācija, viss tapis daudz gaišāks. Tuvākajā nākotnē jāpabeidz pagalma pārbūve. Vēl arī baseina telpas grīda gaida nomaiņu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Septembris, 2010

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri