22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Valmierā 12. un 13.augustā notiks starptautisks deju mūzikas festivāls - BALTIC CLUB MUSIC FESTIVAL 2011

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Augusta otrā nedēļas nogale Baltijas klubu kultūras vēsturē ieies ar zīmīgu notikumu – 12. un 13.augustā ar FlyZone Energy gādību Valmierā notiks starptautiska mēroga deju mūzikas festivāls BALTIC CLUB MUSIC FESTIVAL 2011. Tas būs pirmais šāda koncepta pasākums Baltijā un paredzams, ka tas kļūs par ikgadēju notikumu.

Valmierā 12. un 13.augustā notiks starptautisks deju mūzikas festivāls - BALTIC CLUB MUSIC FESTIVAL 2011

Festivāls risināsies divas dienas un tā teritorijā atradīsies sešas skatuves, kā arī apsargāta telšu pilsēta. Pasākuma centrā būs galvenā skatuve un trīs Baltijas klubu deju teltis, kas pasākuma ietvaros savā starpā cīnīsies par galveno balvu – 1000 EUR un kausu. Kopējais balvu fons – 2000 EUR. Kausa un naudas balvu ieguvējus noteiks apmeklētāju balsojums. Visi trīs Baltijas klubi prezentēs savas valsts klubu kultūru un sevi kā savas valsts nakts dzīves sastāvdaļu. Igauniju pārstāvēs Pērnavas klubs Sunset, Lietuvu – klubs Shtab, kas atrodas Kauņā, bet Latviju naktsklubs FlyZone.

Paralēli notikumiem uz galvenās skatuves un trim Baltijas klubu deju teltīm, festivālā viesosies arī putu ballīšu līderis Latvijā – Foam Kingdom 2011, kas sev līdzi atvedīs vairākas tonnas putu. Sava skatuve būs arī galvenais šī pasākuma informatoram European Hit Radio.

Festivālā piedalīsies dīdžeji no visām trim Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī no Krievijas, Somijas un ASV. Dalību pasākumā jau ir apstiprinājuši: Dallas Superstars un Sergei Shkuroff (Somija), DJ Cosmonaut (Krievija), Supaphly (ASV), Andy Lau un Virus J (Lietuva), Igaunijas populārākais dīdžejs Kolzar un viņa kolēģi – DeeJay A.A.V., DJ Meri no Rulers Of The Deep, Lang & Yep, Kristjan Hirmo, un [Ex] da Bass (Latvija). Mākslinieku saraksts vēl tiek papildināts.

Festivāla ietvaros notiks arī Baltijas tuninga auto klubu salidojums un Park & Party, ko piedāvās Partybus.lv komanda. Salidojumā piedalīsies Latvijas skaistāko un labāk pārbūvēto tuninga auto īpašnieki, kā arī ciemos ieradīsies vairāki kolorīti viesi no Igaunijas un Lietuvas! Sestdien, 13.augustā, tiek plānots arī parādes brauciens Valmieras ielās.

Uzmanību! Pirmās 1000 biļetes par Ls 5 var iegādāties festivāla oficiālajā mājas lapā – www.cmf.lv. Standarta ieejas biļetes cena abām festivāla dienām – Ls 8. Biļetes Valmierā nopērkamas salonā / frizētavā Merlin, kā arī naktsklubā FlyZone. Cēsīs tās var nopirkt picērijā Vendene.

 

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri