18. Oktobris, 2018
Vārda dienu svin: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Vakardienas ziņu virsrakstos

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Vakardienas ziņu virsrakstos

Žurnālistiem nereti tiek pārmesta pārāk izteikta tiekšanās pēc skandāliem un sensācijām, sekojot principam laba ziņa ir slikta ziņa, tāpēc šoreiz, lai netraumētu lasītāju nervu sistēmu, nerakstīšu par čekas maisiem, oligarhu lietas izmeklēšanu, deputāta Kaimiņa ķildu ar deputātu Kalnozolu, bet pievērsīšos tikai labajām ziņām.

Vispirms kā Latvijai lojālam pilsonim man patiess prieks, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi devies atvaļinājumā uz eksotisko Šrilanku — kā gan tas izskatītos, ka valsts pirmā persona atpūtai izvēlētos kaut kādu banālu Hurgadu vai Šarmelšeihu, savukārt paslēpot dzimtenes Smecersila trasē vēl varēs paspēt visu atlikušo ziemu, ja tā šogad kaut kad pienāks. Tomēr atrodas nelabvēļi, kas uzdrošinās prezidentam pārmest nepatriotismu, iesakot dot priekšroku Ķemeru sanatorijai, tātad viņiem šķiet, ka Vējonis nav pelnījis neko labāku par dubļu, atvainojiet — dūņu vannām.

Tāpat nevar nepriecāties par vēsti, ka septiņiem prezidenta kancelejas darbiniekiem alga uz papīra pārsniedz trīs tūkstošus eiro, — lai nu kam, bet ne jau nu viņiem būtu jāstāv ar izstieptu roku stacijas tunelī.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Janvāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri