Uzvara pasēta vienā minūtē

- 6.Februāris, 2018

Latvijas telpu futbola asociācijas Optibet virslīgas turnīra kārtējā spēlē VALMIERA GLASS VIA svētdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskajā centrā cīnījās neizšķirti — 3:3 (2:1) ar FC Petrow.

Spēlē pirmie vārtus guva viesi, kad 13. minūtē Elvja Arnava sargātajos vārtos bumbu ieraidīja Vladislavs Lebedko. Kopumā laukumā tikās ļoti līdzvērtīgas komandas, varēja arī redzēt, ka valmieriešu acīs dega atriebības kāre par pirmā apļa iznākumu starp šīm abām pretiniecēm, kur mūsu futbolistiem nācās piedzīvot diezgan sāpīgu zaudējumu ar 1:4. Un savu viņi arī panāca — spēles 16. minūtē lielisks reids pāri visam laukumam ar rezultatīvu noslēgumu izdevās Kristeram Lūsiņam, bet puslaika pēdējā minūtē pēc viesu vārtsarga kļūdas otros vārtus guva Kārlis Zvirbulis.

Uzreiz pēc pārtraukuma rezultātu vēl vairāk palielināja Alvis Jaunzems, panākdams jau nosacīti komfortablo 3:1. Turpinājumā laukuma saimnieki piekopa pretuzbrukuma futbolu, un, ja vien meistarība nepītos, rezultāts jau liecinātu par sagrāvi, bet... notika pretējais. Tuvojoties spēles izskaņai, Petrow izspēlēja taktisko gājienu ar pieciem laukuma spēlētājiem, un tas drīz vien ar uzviju nesa viņiem rezultātu. Vispirms spēles 37. minūtē vārtus guva Aleksejs Sergejevs, bet minūti vēlāk izlīdzinājuma vārtus iesita Sergijs Jakuņins — 3:3. No šokējošā nokdauna ne Valmieras futbolisti, ne līdzjutēji tribīnēs ne atlikušajās minūtēs, ne vēl ilgi pēc spēles nespēja atkopties.

Šis bija VALMIERA GLASS VIA futbolistu trešais neizšķirts sezonā, kas līdzās vienīgajai uzvarai viņiem dod sešus punktus un paredzami visai drošu 7. vietu 1. posma noslēgumā.

Šajā spēlē piedalījās: Arnavs, Mačulāns (vārtsargs, rezervē), Lūsiņš, A. Jaunzems, V. Jaunzems, Nazarovs, Taulavičus, Zvirbulis, Veidemanis, Bacis, Koļesņikovs (k).

Pirmā posma jeb grupas turnīra priekšpēdējā spēle mūsējiem šosvētdien (11. februārī) pl. 14 Vidzemes Olimpiskajā centrā pret FK Beitar.

VĀRTI! Vajadzīgajā brīdī un vietā — vienas no laba futbolista īpašībām, valmieriešu trešo gūto vārtu moments, to autors Kārlis Zvirbulis.