Uzvara laba treniņa režīmā

31.Marts, 2017

Trešdien mūsu basketbolisti izcīnīja kārtējo, jau 19. panākumu Olybet LBL regulārā čempionāta turnīrā, bez lielām problēmām apspēlējot ciemos atbraukušo Jūrmalu/Fēniksu ar vēl nesenajiem mūsu komandas spēlētājiem Elksni, Vīņaudu un arī jūrmalniekiem uz šo sezonu izīrēto Iļjinu sastāvā.

Valmiera/ORDOJūrmala/Fēnikss 80:54 (20:11, 23:19, 19:14, 18:10)

Mājiniekiem malā Valters un Blaus, viesiem — Pinete un Vīņauds. Jūrmalnieki vadībā vien pēc Iļjina pirmā metiena, turpinājumā ātri vien Pits ar 2 trejačiem un Fišers panāk 10:2. Viesi tur līdzi galvenokārt ar Jeromanova veiksmēm, taču jau 12. minūtē, kad Mičels divreiz pēc kārtas iemetis tālos, ir 29:13, un principā mačā viss skaidrs. Neko īpaši tuvāk mūsējie pretinieku nelaiž, puslaiks vinnēts ar 43:30.

Otrā puslaika sākumā ar Iļjina un Jeromanova pūlēm jūrmalnieki sadeldē deficītu līdz 10 punktiem, taču ar trešdien labākā vīra Mičela, Mālmaņa, Fišera un Pita pūlēm pēc 30 minūtēm plus 18 un 62:44. Pirmoreiz pārsvars 20 punkti pēc Pita sologājiena — 64:44, bet pēc Gabrāna trejača 40. minūtē jau viesiem pavisam nepieklājīgs 80:51. Vēl pāris izdevības izpausties Saulītim, un spēle galā — 80:54!

Punktus valmieriešiem guva: Mičels 17+3AB+2PB (ef. koef. +17), Pits 11+5RP+3PB+5 kļūdas (+11), Bērziņš 11+3AB (+9), Fišers 10+5AB+3RP+1BM (+16), Jonāts 10+8AB+3 kļūdas (+11), Laksa 6+6AB+1BM (+10), Mālmanis 5+7AB+1BM (+11), Kārlis 5+3AB (+5), Gabrāns 3+5RP (+8), Kaufmanis 2+5AB (+7). Viesiem rezultatīvākie: Jeromanovs 20+3AB+3RP (+16), Iļjins 10+4AB+4PB+3 kļūdas (+8). Pārējā komandu statistika: divpunkti 54%:26%, trīspunkti 46%:27%, sodi 73%:53%, AB 50:39, RP 20:13, PB 8:12, BM 3:2, kļūdas 19:12, komandu ef. koef. summas 110:46!

Tagad mūsējiem laiks atelpai un traumu dziedēšanai, jo nākamā spēle tikai 8. aprīlī, kad Valmierā viesosies Ogre/Kumho Tyre, kas trešdien Ogrē sensacionāli sagādāja šosezon tikai trešo zaudējumu (95:85) ventiņiem. Par uzvaru!

VALMIERAS RAĶETE! Šosezon ātrākais vīrs Valmieras/ORDO sastāvā un, iespējams, visā LBL Eštons Mičels (no labās) kārtējo reizi pretuzbrukumā apsteidzis gan Edmundu Elksni, gan visus pārējos jūrmalniekus. Edgara Vaivada foto