Uzvara labā BBL treniņspēlē

24.Janvāris, 2017

Sestdien mūsu basketbolisti abpusēji — spēlē realizēti kopā 25 trejači — precīziem tālmetieniem bagātā mačā Triobet BBL čempionāta B grupas turnīrā savā laukumā apspēlēja neapstrīdamo pastarīti Gomeļas Borisfen, saglabājot cerību izcīnīt uzvaru B grupas kopvērtējumā. Abām pusēm tā bija savdabīga treniņspēle — mājinieki gatavojas izšķirošajiem notikumiem BBL čempionātā, kamēr baltkrievi Baltijā briest sava nacionālā čempiona medaļām.

Valmiera/ORDOBorisfen 88:69 (26:20, 23:13, 19:24, 20:12)

Mājinieki pataupīja abus līdzšinējos līderus Bērziņu un Jāni Kaufmani, dodot iespēju izspēlēties visiem pārējiem, Edgaru Kaufmani ieskaitot. Viesiem laukumā gāja vien 7 vīri.

Par labu sākumu gādā Mičels, Laksa un Pits, viesi tur līdzi, pateicoties Harkeviča tālmetieniem. Viņa trešo trejaci pirmās ceturtdaļas pēdējās sekundēs noguļ Kārlis, tāpēc valmieriešiem tikai 26:20 pēc 10 minūtēm.

Mājinieki turpina rezultatīvi, un 18. minūtē, kad Pits īsā laikā trāpa jau otro trejaci, valmieriešu pārsvars sasniedz 20 punktu — rezultāts kļūst 45:25. Baltkrievi atbild ar 2 trejačiem, bet puslaiku, kurā viesi trāpījuši 7 tālmetienus un mājinieki 5, pabeidz Jonāts — 49:33.

NO GAISA! Valmieras spānietis Rinalds Mālmanis augstā lēcienā pāri baltkrievu milzim Blizņecam tūlīt mēģinās ietriekt bumbu viesu grozā no gaisa... Edgara Vaivada foto