21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Uzsākta sadarbība starp Valmieras skolu izglītojamo pašpārvaldēm

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras tehnikumā notika izglītojamo pašpārvaldes prezidentes Maijas Skračas inaugurācijas pasākums, kurā bija aicinātas piedalīties visu Valmieras pilsētas skolu izglītojamo pašpārvaldes, lai iepazītos, dalītos pieredzē un veidotu kopīgu sadarbību.

Uzsākta sadarbība starp Valmieras skolu izglītojamo pašpārvaldēm

Visi dalībnieki pastāstīja par savu skolu un to, kā darbojas skolas izglītojamo pašpārvalde. Pēc tam jaunieši dalījās pieredzē, lai gūtu atziņas par veiksmīgiem un ne tik veiksmīgiem pasākumiem. Liels ieguvums šādam pasākumam bija visu skolu pašpārvalžu saliedēšanās, jo jaunieši nolēma arī turpmāk uzturēt kontaktus un pat veidot kopīgus pasākumus visiem Valmieras skolēniem.

Valmieras tehnikuma izglītojamo pašpārvaldes prezidente Maija Skrača norāda: «Šāda iepazīšanās ar citiem Valmieras aktīvajiem jauniešiem ir nozīmīgs solis, lai varētu cits no cita pārņemt labo pieredzi un nepieļaut kādas kļūdas. Turpmāk mēs sazināsimies arī sociālo tīklu grupu sarunās, lai saskaņotu pasākumus vai jautātu pēc padoma.»

Pasākumā piedalījās Valmieras tehnikuma, Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras 2. vidusskolas izglītojamo pašpārvaldes, kas neformālā gaisotnē aizvadīja arī pasākuma saviesīgo daļu ar mūziku un dejām.

MAIJA SKRAČA — Valmieras tehnikuma izglītojamo pašpārvaldes prezidente.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Februāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri