22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Uzsākta Georga Apiņa ielas posma pārbūve

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai labiekārtotu teritoriju un uzlabotu automašīnu novietošanu pilsētas centrā pie Valmieras deviņstāvu ēkām un Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra, no 2. jūlija notiek Georga Apiņa ielas posma no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai pārbūve un automašīnu stāvlaukumu izbūve pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra (Leona Paegles ielā 5/7) un daudzdzīvokļu ēkām.

Uzsākta Georga Apiņa ielas posma pārbūve

Valmieras pašvaldība informē, ka, izmantojot brīvās teritorijas Georga Apiņa ielas sākumā, būvdarbu laikā abos stāvlaukumos paredzēts izbūvēt stāvvietas 64 vieglajām automašīnām, skolas pusē izbūvēt jaunu ietvi, uzlabot lietus ūdens kanalizāciju, kā arī izbūvēt jaunu apgaismojumu. Apgaismojums tiks nodrošināts līdz gājēju pārejai, kas atrodas uz Leona Paegles ielas, tādējādi uzlabojot Leona Paegles ielu šķērsojošo skolēnu drošību. Teritorijā izbūvēs arī ar sētu norobežotus pazemes atkritumu konteinerus, kā arī atjaunos Georga Apiņa ielas posma līdz Leona Paegles ielai brauktuves asfaltbetona virskārtu.

Darbi sākti ar automašīnu stāvlaukuma izbūvi Leona Paegles ielā 5/7. Labiekārtojot šo skolas teritorijas daļu, tiks atvieglota automašīnu novietošana Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra bērnu vecākiem, pedagogiem un apmeklētājiem.

Šiem darbiem noslēdzoties, sāksies teritorijas labiekārtošana un stāvlaukuma izbūve pie deviņstāvu daudzdzīvokļu ēkām. Teritorijā esošie atkritumu konteineri uz laiku būs pārvietoti. Tie atradīsies blakus jaunajam stāvlaukumam Leona Paegles ielā 5/7.

Laikā, kad būvdarbi notiks laukumā pie daudzdzīvokļu ēkām, ielas posmā tiks slēgta satiksme un līdzšinējās vietās automašīnas novietot stāvēšanai nebūs iespējams. Pašvaldība aicinājusi sekot līdzi ceļa zīmēm, kā arī jau laikus paredzēt automašīnu novietošanu citās pieejamajās stāvvietās.

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem būvdarbus veiks SIA «Limbažu ceļi» par kopējo līguma summu 252639,89 eiro ar PVN.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri