22. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tamāra, Dziedra

Uzsākta eksāmenu sesija

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Maijs ir viens no skaistākajiem mēnešiem, kad plaukst puķes un gaisā virmo neaprakstāma smaržu buķete. Skolās tas ir darbīgs mēnesis, jo skolēni atskatās uz mācību gadā paveikto. 9. un 12. klases svin pēdējo skolas zvanu, un šonedēļ jau uzsākta eksāmenu sesija.

Uzsākta eksāmenu sesija

«Zināmu ceļu esam īstenojuši kopā. Ceļš ir bijis dažāds, bet ceru, ka neviens kā Alise Brīnumzemē nav maldījies un domājis, ka iet tikai iešanas pēc, ceru, ka gan 9. klases, gan 12. klases skolēnam ir zināms mērķis, ko viņš grib sasniegt,» jauniešus uzrunā Valmieras 5. vidusskolas direktore Rudīte Markus. Skolēnu mūžā ir pienācis nozīmīgs posms, kad viss apgūtais ir jāliek lietā un jāparāda savas zināšanas eksāmenos. Kādam nāks atklāsme, ka varējis mācīties cītīgāk, kāds būs pavisam mierīgs, jo apzināsies, ka ir sasniedzis savu maksimālo zināšanu līmeni. Tomēr katram būs gaidas un sapņi, ko īstenot pēc skolas absolvēšanas.

«Lai sasniegtu nopietnu mērķi, nepietiek ar es gribu, bet ir arī jādara,» jauniešus iedvesmo skolas direktore. «Es negribu, es nespēju, es nevaru ir jāpārmaina — es gribu, es spēju, es varu!»

Pēdējo zvanu skolas solā un startu eksāmeniem ieskandina brašie pirmās klases skolēni.

PĒDĒJAIS ZVANS. Teātra pulciņš sveic Oksanu Stankēviču, Amandu Danu Jasi un Tīnu Jančevsku. Kopīgi tiek izpildīta dziesma par Liliomu. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
23. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri