21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Uzburs festivāla gaisotni

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Neierastā festivāla tematikā Vidzemes Augstskola (ViA) šogad aizvadīs ikgadējo izglītībai veltīto izstādi «Skola 2018», kurā topošie studenti iepazīsies ar ViA studiju piedāvājumu, jaunajām studiju programmām un iespējām, ko sniedz Valmiera.

Uzburs festivāla gaisotni

ViA stendā ikvienam dalībniekam būs ļauts izzināt augstskolas intelektuālā festivāla iespējas. Rādīsim, ka mūsu augstskolā studijas ir svētki, kuros sastopas līdzīgi domājošie, ka pasniedzēji dalās savās zināšanās un mākslā tās lietot praktiski. Tā ir nebeidzama iespēju skate, kurā katram no festivāla dalībniekiem ir potenciāls atrast savējo. Vidzemes Augstskolas festivāls balstīts abpusējā mijiedarbībā, šeit zināšanu sniedzējs ir līdzvērtīgs zinību ņēmējam, teorija nedominē pār praksi, nopietna koncentrēšanās mijas ar prieku un vispārēju studiju svinēšanu.

Interesentiem būs iespēja piedalīties sociālo mediju konkursā un balvā saņemt dāvanu karti festivāla biļešu iegādei (www.bilesuserviss.lv), kā arī izmēģināt savas spējas erudīcijas spēlē ViAktorīnā un saņemt vērtīgas balvas, savukārt uz ViA festivāla skatuves būs iespēja vērot dažādus priekšnesumus.

Tāpat tiks stāstīts par jaunajām studiju programmām, kas tiks piedāvātas bakalaura un maģistra studiju līmenī, piemēram, Mediju un informācijas pratība, Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība, Kiberdrošības inženierija, Virtuālā realitāte un mobilās tehnoloģijas —  kad programmas tiks licencētas.

Lai informācija būtu gan noderīga, gan aizraujoša, par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā stāstīs ne tikai augstskolas darbinieki: izstādē būs iespējams iepazīties ar augstskolas studentiem, uzzinot viņu domas un pieredzes stāstus par studijām Vidzemes lielākajā pilsētā Valmierā. Interesentiem būs iespēja uzzināt arī par citiem ViA pasākumiem: Studenta anatomiju (14.-22. marts), pikniku ar pasniedzējiem (2. jūnijs), kā arī ārpusstudiju aktivitātēm.

ViA piedāvā 17 studiju programmas sešos studiju virzienos — Biznesa vadība, Komunikācija, mediji un pārvaldība, Tūrisms un atpūta, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronika un Būvniecība.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Februāris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri