Uz papēžiem līderiem

- 24.Janvāris, 2017

Svarīgu uzvaru Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas spēlē guvuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti, kuri sestdien Kuldīgā izrēķinājās (6:1) ar vieniem no saviem tiešākajiem konkurentiem cīņā par augstām vietām turnīra tabulā — FC Nikers.

Lai arī spēles pirmais puslaiks pēc rezultāta par to neliecināja (1:0 laukuma saimnieku labā), visu pirmo 20 minūšu laikā valmierieši praktiski uguņoja kuldīdznieku vārtu priekšā — tikai uguņi netika novadīti tur, kur vajag.

Un atkal, kā pie tā esam jau pieraduši, otrais puslaiks visu nolika savās vietās. Vispirms 23. minūtē Mārcis Ērglis rezultātu izlīdzināja, bet uzreiz pēc mirkļa vadībā valmieriešus izvirzīja Artūrs Pallo. 27. minūtē pretuzbrukumā 3:1 panāca Alvis Dubovs. Sekundes pēc šī gola sekoja arī nākamais — ar pirmo vārtu guvumu valmieriešu kreklā atzīmējās Klāvs Grosbergs. Nākamās pārmaiņas rezultātā gan uz kuldīdznieku sirdsapziņas — autogols. Gala rezultātu šai spēlei uzstādīja valmieriešu rezultatīvākais spēlētājs turnīrā — Alvis Dubovs, kurš ar 10 metru soda sitienu guva savus jau desmitos vārtus. Jāteic, pirmo izdevību pāris minūtes iepriekš no 10 m.s.s. punkta Alvis nerealizēja. Lai vai kā, trīs punkti kabatā un turnīra tabulā panākti kuldīdznieki — abiem pa 15 punktiem. Pirmajā vietā joprojām Ošukalns ar 21 punktu. Tieši ar viņiem arī valmieriešu nākamā spēle 1. līgas ietvaros šosestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā pl. 14.

Vēl pirms šīs spēles, jau trešdien, arī VOC hallē, ilgi gaidītā tikšanās Latvijas Kausa 1/4 fināla ietvaros, ar virslīgas komandu SK Monarhs. Šīs spēles sākums pl. 17. Uz abām spēlēm ieeja bez maksas.

KULDĪDZNIEKU ielenkumā nonācis rezultatīvākais valmieriešu futbolists Alvis Dubovs. Jevgeņijas Obodņikovas foto