25. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs

Unique Latvia gūst pieredzi okeānam otrā pusē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) Unique Latvia komanda, kas ražo dažādus produktus no ķirbjiem, pagājušo nedēļu zināšanas guva Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņi startēja konkursā Start Strong, kurā piedalījās 30 labākie SMU no visas Latvijas. Tā ietvaros jaunieši apmeklēja dažādas meistarklases par biznesa attīstīšanu Rīgas Biznesa skolā un Swedbank galvenajā ēkā, SMU gadatirgos slepenie pircēji vērtēja jauniešu klientu apkalpošanas prasmes, kā rezultātā Unique Latvia komanda — Rūdolfs Ločmelis, Timotejs Mednis, Keitija Elīza Sūna, Solvita Zelča — un skolotāja Agita Šamšele  ieguva iespēju doties uz Sietlu Vašingtonas štatā.

Unique Latvia gūst pieredzi okeānam otrā pusē

«Brauciens uz ASV bija balva pēc smagā darba, bet pats galvenais, ko mēs varējām paņemt no šī konkursa, bija zināšanas, ko guvām meistarklasēs, kas parasti maksā lielu naudu. Tās vadīja Andris Arhomkins. Viņš braukā pa dažādam valstīm,» stāsta Unique Latvia direktors Rūdolfs Ločmelis. Tāpat komanda guva vērtīgu pieredzi un atziņas, apmeklējot gan lielākus, gan mazākus uzņēmumus ASV, piemēram, Starbucks, WestSide Baby. «Tas bija ļoti noderīgi, jo mēs Ameriku redzējām no visām pusēm, kā viņi cīnās ar savām problēmām, piemēram, Sietlā daudziem cilvēkiem nav māju, kur dzīvot, jo cenas ir ļoti augstas,» dalās Rūdolfs Ločmelis.

VIESOJAS ASV. SMU Unique Latvia komanda: Timotejs Mednis (no kreisās), Solvita Zelča, skolotāja Agita Šamšele, Keitija Elīza Sūna un Rūdolfs Ločmelis ar Latvijas karogu Sietlā, Vašingtonas štatā. Foto no personiskā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
26. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri