Trīspadsmitā uzvara izcīnīta Preiļos

- 19.Septembris, 2017

Komanda.lv 1. līgas čempionāta 20. kārtā VALMIERA GLASS VIA sestdien mēroja 200 km garo ceļu līdz Preiļiem, kur tos uzņēma sīkstie Preiļu BJSS futbolisti. Arī šajā spēlē neiztika bez nervu pārbaudes, kaut beigu rezultāts — 5:2 (2:0) bija gana pārliecinošs.

Spēles rezultātu atklāja valmierieši, kad 16. minūtē pēc Ulvja Bērziņa piespēles no kreisās malas un mājinieku vārtsarga Denisa Pankova pieļautās kļūdas vērīgākais vārtsarga laukumā izrādījās Alvis Dubovs, raidot bumbu vārtu tīklā no tuvas distances — 1:0. Līdz otrajiem vārtiem spēlē bija jāgaida 18 minūtes — Alvim Jaunzemam piespēlējot izgājienu, teju viens pret vienu ar vārtsargu rezultatīvi noslēdza aktīvi šo spēli aizvadījušais Ulvis Bērziņš — 2:0. Arī trešie vārti viesu rēķinā, un atkal centrējums no labā flanga (autors Roberts Rainers Cipe), atkal preiliešu kļūdas, kuras acumirklī vārtu guvumā pārvērta vārtsargu laukumu prihvatizators Dubovs — 3:0. Beidzot ar rezultatīvu atbildi izcēlās arī laukuma saimnieki un darīja to divreiz īsā laika posmā — 64. minūtē vispirms Rolands Putāns, neviena nepiesegts, izrēķinājās ar Elvi Arnavu, bet pēc divām minūtēm pēc Arnava un Artūra Pallo neveiksmīgas saspēles ar vārtu guvumu izcēlās arī Matīss Babris — 3:2. Vēl pēc pāris minūtēm sekoja, iespējams, šīs spēles izšķirošais moments, triju sekunžu laikā divas dzeltenās kartītes izpelnījās Andris Trūps — pirmo par pārkāpumu pret Kristeru Lūsiņu un otro par rupjību pagrūžot Pallo (te arī pieredzējušā valmierieša nopelni par pretinieka nelielu paprovocēšanu). Spēles izskaņā vairākumā esošie valmierieši atzīmējās vēl ar diviem vārtu guvumiem — savus trešos vārtus spēlē un divdesmitos čempionātā atkal pēc identiska scenārija 87. minūtē guva Dubovs, bet punktu šai spēlei 89. minūtē pielika Lūsiņš — 5:2.

Šajā kārtā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Olaine (0:1 pret Daugavpili), nespēlēja Grobiņa, ar ko mums visu deviņu punktu spēle priekšā jau šosestdien pl. 16 J. Daliņa stadionā.

VALMIERA GLASS VIA Preiļu BJSS 5:2 (2:0)

Vārti: Dubovs 16’, 57’, 87’, U. Bērziņš 34’, Lūsiņš 89’ — Putāns 64’, Ma. Babris 66’

Brīdinājumi: Pallo 55’ — Breidaks 28’, Trūps 2x69’

Noraidījumi: Trūps 69’

Sastāvi: Arnavs (v.), Sietiņsons, Cipe, Miķelsons (65’ Lūsiņš), A. Jaunzems, V. Jaunzems, Pallo (90’ Bārbalis), U. Bērziņš (79’ Zvirbulis), Zariņš, Ērglis (k.), Dubovs (90’+2 Riekstiņš) — Pankovs (v), Putāns (k), Rečs (46’ Trūps), Matīss Babris, Breidaks, Jubels, Miks Babris, Caics, Bulmeisters, Reinis, Mitrofanovs.

Spēles tiesnesis: Andris Bačuks

SPĒLES BRĪDIS PREIĻOS, kad Andris Trūps izpelnījās divas dzeltenās kartītes par pārkāpumiem pret Kristeru Lūsiņu (pa kreisi) un Artūru Pallo (pa labi). Preiļu BJSS foto