22. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Armanda, Armands

Top estrādes laukums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pašā Rencēnu ciemata centrā — tieši pagasta pārvaldes priekšā esošajā pļavā — šomēnes sākušies rencēniešu ilgi gaidītās jaunās brīvdabas estrādes celtniecības pirmie priekšdarbi. Kā informēja novada būvvaldes vadītāja Rasma Liepiņa, pirmajā kārtā tiks veikta teritorijas labiekārtošana zemes līmenī — izveidots estrādes laukums, piebraucamais ceļš, kā arī gājēju celiņi estrādes teritorijā. Darbus veic mūspusē labu slavu ieguvusī ceļu būvfirma Limbažu ceļi, objektā veicamo darbu izmaksas ir 119983,57 eiro bez PVN.

Top estrādes laukums

Kā pastāstīja par objektu atbildīgais Limbažu ceļu darbu vadītāja palīgs Agris Puķīte, pagaidām viss Rencēnu estrādes laukumā rit pēc plāna, patlaban laika apstākļi zemes darbiem — virskārtas noņemšanai, celiņu un piebraucamā ceļa gultnes rakšanai, smilšu un šķembu vešanai — netraucējot. Strādāšot, kamēr vēlais rudens un ziema atļaus, pārējos darbus veikšot jau pavasarī.

Būvvaldes vadītāja pagaidām vēl nevarēja pateikt par objekta otrās kārtas — pašas estrādes — celtniecības laiku. Patlaban top Burtnieku novada 2018. gada budžets, tur tad nu arī novada domnieki lems — kad un par cik lielām summām varētu tapt pati Rencēnu brīvdabas estrāde.

TROTUĀRA APMALES JAU GANDRĪZ VIETĀ. Sestdien varēja pārliecināties, ka limbažnieki Rencēnos paspējuši padarīt daudz: jau top galvenais gājēju bruģētais celiņš pa diagonāli no Parka ielas tieši uz estrādes laukumu, tāpat jau smilts savesta arī estrādei piebraucamā ceļa ierakumā, melnzeme noņemta arī estrādes laukumam.

Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri